Ani letní plážová móda se nevyhne trendům. Máme pro vás 10 tipů, jak u moře zazářit

Jsme v polovině léta, což znamená, že už dávno nastal čas vytáhnout plavky ze skříně a vyrazit na pláž. Ovšem i na pláži platí, že co bylo trendem loni, nemusí být letos.

My jsme si pro vás několik takových tipů, čemu se letos vyhnout, připravili, abyste i u moře byly za hvězdy.

Trianglové plavky

Neoprenové plavky značky Triangl zná zřejmě skoro každá žena díky nepřehlédnutelnému „T“ na vrchní části plavek. Jsou populární už několik let a mnoho jiných značek se je snažilo napodobit. Upřímně, v dnešní době jich je po všech plážích už moc a přes obecné přesvědčení Triangl už další typy takových plavek nevyrábí, ovšem kopií můžete vidět stále dost. Letošním trendem, v kterém u moře zazáříte jsou sametové plavky. Tak už nechte jednou provždy Triangl odpočívat a vyrazte v něčem novém.

Plážové šátky

I přesto, že jsou letní plážové šátky velmi pohodlné, jdou z módy. Chcete-li je nahradit něčím šik, návrháři doporučují lehké bavlněné šaty, košile nebo krajkové tuniky. Budete vypadat lépe něž v šátku a také zakryjete tělesné nedostatky.

Plavky se stahovacím efektem

Plavky se stahovacím efektem, které obsahují různé prostřihy, pásky a popruhy akorát zdůrazňují nedokonalosti postavy a vytvářejí ošklivé opálené linie. Jednodílné plavky s květinovými nebo puntíkovými vzory jsou to, na co byste měly letos vsadit.

Zářivé neonové plavky

Extrémně zářivé plavky byly trendem před pár sezónami, nyní móda vyžaduje spíše přírodní barvy. Pořiďte si plavky s květinovými vzory nebo jednobarevné plavky. Na opálené kůži vypadají skvěle.

Spodní část plavek s volánky

Pokud sáhnete po plavkách, které mají spodní díl plný volánků, akorát si tím uškodíte. Vaše boky a bříško se budou zdát mnohem větší než ve skutečnosti jsou. Proto je vhodné sáhnout po plavkách s vysokým pasem bez jakýchkoliv rušivých elementů.

Džínové šortky

Období extrémně krátkých džínových šortek skončilo. Vykukující hýždě už nejsou v módě. Pokud si ale letní oblečení nedokážete bez nich představit, vyberte si styl ála safari, který sahá do střední části stehen. S takovými uděláte letos největší parádu.

Sandály s korkovou platformou

Bavíme se opravdu jen o korkových sandálech, které jsou už nějakou dobu mimo módu, navíc na pláži působí směšně. Vždy je lepší vybrat si ploché boty. Při procházkách po městě si klidně nazujte sandály s platformou zdobené kůží, látkou nebo jutou. S takovými nikdy nic nezkazíte.

Zářivé sandály s bambulkami

Veselé sandály s jasnými bambulkami byly velice oblíbené jak u obyčejných dívek, tak u celebrit. Ovšem jejich éra skončila a dnes je z nich každý spíše už unavený. Nevyhazujte je, možná, že se za pár let opět vrátí do módy, ale dnes zvolte jinou alternativu – boty s plochou podrážkou nebo nízkou platformou s kovovými barvami.

Plstěné klobouky

Plstěné klobouky byly v módě několik období po sobě, ovšem v roce 2018 už vypadají staromódně. Nyní letí klobouky se širokým okrajem z různých materiálů jako je sláma nebo látka.

Zrcadlové sluneční brýle se čtvercovými obroučkami

Sluneční brýle se čtvercovými obroučkami byly v módě několik let, ovšem začalo je nosit tolik lidí, že zanedlouho zevšedněly. Dnes uděláte parádu s podlouhlými obroučkami ve stylu kočičích očí s barevnými sklíčky nebo s žádnými obroučkami. Léto je tím nejlepším časem pro takové experimentování.

zdroj: brightside.me