Obrázková iluze. Pozorně se podívejte do kruhu a výsledná barva prozradí, jak vysokým IQ oplýváte

Géniové se vyznačují vysokým IQ a vynikajícími vůdčími schopnostmi. Lze je rozdělit do několika skupin, někteří jsou sice výrazně inteligentní, ale relativně snadno ztratí směr, jiní si jsou vědomi problémů, které je obklopují, a obvykle se snaží dát vše, co mají, do toho, aby učinili svět lepším místem. Ostatní patří mezi génie, kteří chtějí nashromáždit jmění díky konkrétnímu nápadu, spravují informace jako nikdo jiný a všímají si nejmenších detailů. Pokud chcete vědět, do jaké ze skupin patříte vy, pomůže vám dnešní test, díky němuž dokonale poznáte, jakými schopnostmi oplýváte.

Optická iluze

Jak vidíte, před vámi je optická iluze, kruh plný černých a bílých tónů. Pohledem do středu vzoru uvidíte barvu. Každý vidí jinou. Zkontrolujte si odpověď.

Červená barva

Patříte k 35% respondentů, kteří si vybrali tuto možnost. Nejprve musíte vědět, že frekvence mozkové vlny, kterou používáte nejvíce, se pohybuje v rozmezí 150 – 180 Hz. To má na vaše IQ velký vliv – vaše inteligence je nad světovým průměrem. Překročili jste 130 bodů, takže některé problémy dokážete překonat lusknutím prstů. Jste géniem logiky. Vaše intuice je legendární, ale nedoporučujeme vám vždy věřit tomu, co vám našeptává. Každý ve vašem okolí hledá vaši pomoci při různých potížích. Kromě toho máte vůdčí schopnosti, spousta lidí vás následuje.

Žlutá barva

Tuto baru vidí pouze 2 z 10 lidí, ale pravdou je, že všichni tvoří vznešenou skupinu. Pokud jde o frekvenci mozkových vln, ve které denně pracujete, pohybuje se mezi 120 – 150 Hz. To vás definuje jako fenomenálního člověka. Jednou z ctností, která vás nejvíce charakterizuje, je vaše schopnost ocenit malé detaily, které vás obklopují. Když vstoupíte do místnosti nebo navštívíte neznámé místo, okamžitě si vše začnete důkladně prohlížet. Vaše mysl je opravdu kreativní, milujete uměleckou oblast. Na druhou stranu, nové zkušenosti dávají vašemu životu smysl, takže přijmete jakoukoli výzvu, aniž byste přemýšleli o důsledcích, jste skutečně odvážní.

Modrá barva

Asi 30% respondentů uvedlo, že uvnitř kruhu vidí modrou barvu. Používáte mozkovou frekvenci mezi 100 – 120 Hz, což vás činí geniálními v oblasti vnímání. Všechny pojmy života jsou vám jasné, takže dělat složitá rozhodnutí pro vás nic není. Váš obrovský intelekt daleko převyšuje intelekt zbytku populace. Ve vztahu s ostatními lidmi dáváte přednost upřímného protějšku. Vašimi nejlepšími vlastnostmi jsou trpělivost a znalost toho, jak co má být. Jste efektivními pracovníky, kteří milují práci v týmu, jste spolehliví, proto jste vždy obklopeni lidmi, kteří si vás váží.

Zelená barva

Všimli jste si zelené barvy? Pouze 15% populace se rozhodne pro tento odstín. Slovo, které vás definuje, je talent. Jde vám snad všechno, na co sáhnete. Co se týká vaší mozkové frekvence, pohybuje se mezi 0 – 10 Hz. Vaše zvědavost je legendární, jdete ven a vidíte svět úplně jinak než ostatní lidé. Je to pro vás nekonečné pole možností.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Themindsjournal.com