Bolesti těla nemusejí mít fyzickou příčinu. Mnohdy souvisí s psychikou

Když nás něco bolí, hledáme často příčinu v nějaké nemoci, nebo v nějakém zranění. Mnoho bolestí však nemá přímou fyzickou příčinu, jelikož mají naopak příčinu psychickou. Podívejte se, s čím mohou různé bolesti souviset.

Bolesti svalů

Pokud se objeví, je třeba si uvědomit, že si toho ve svém životě nakládáte více než dost. Máte tolik povinností, že je nestačíte doslova unést. Zvolněte a vše bude v pořádku.

Bolesti hlavy

Souvisí především s tím, že vás v životě čekají mnohá důležitá rozhodnutí. Vlivem toho se objeví bolest hlavy. Až rozhodnete, uleví se vám.

Bolesti v krku

Ukazují především na napětí ve vašem těle. Především na napětí emoční. Pokud v sobě držíte různé pocity, dejte jim volný průchod ven a bolest v krku bude pryč.

Bolesti zubů

Mohou naznačovat problémy s vaší celkovou nerozhodností, ale i s nedostatkem odhodlání něco udělat, nebo něco změnit. Udělejte ve svém životě radikální krok.

Bolest žaludku

Nesouvisí jenom s jídlem, ale s tím, co se dozvíte a co doslova nedokážete překousnout. Obvykle jde o velmi negativní zprávu, se kterou si nevíte rady a nevíte, jak s ní naložit.

Bolest v kříži

Pokud máte z něčeho obavu, stále nad tím přemýšlíte, a ještě jste své strachy nepřekonali, myslete na to, že mohou postupně přecházet až do oblasti kříže a do oblasti kostrče.

Bolest v loktech

Objeví se v souvislosti s tím, že vás čeká změna ve vašem životě. Vy nevíte, jak bude váš život vypadat dále, a to může souviset právě s bolestí lokti. Pokud je s tím spojeno i určité břemeno, kterou si nesete, může bolet celá ruka.

Bolest kloubů

Může to naznačovat, že se nedokážete příliš adaptovat na to, co se po vás chce. Jde o podobné situace, jako byste byli omezováni v pohybu.

Bolesti kotníků

Pokud se objeví, přehodnoťte svůj život. Tato bolest jasně naznačuje, že ve vašem životě chybí jakékoliv potěšení a radosti.