Co prozradí o temperamentu ženy tvar jejích nohou

Tělesné tvary vypovídají cosi o naší povaze. To už dobře víme. Že na tyto signály reaguje lidské podvědomí a na základě těchto nenápadných dispozic probíhá také naše nevědomé hodnocení ostatních. To víme také. Co ale který tvar přesně znamená, to už mezi všeobecně známé informace nepatří. Jaký vztah je mezi tvarem ženských nohou a jejich sexuálním chováním? Muži podle nohou podvědomě své potenciální partnerky hodnotí a vybírají.

Za všechno můžou hormony

Ukázalo se, že muži tvaru ženských nohou věnují mimořádnou pozornost. A teď už i víme proč. Na tělesných tvarech a anatomii se do značné míry podílejí hormony, které určují, jak budeme vypadat. A hormony také vysílají specifické tělesné pachy, díky kterým muži tyto signály podvědomě rozklíčují. Jakým způsobem tedy souvisí ženské sexuální chování s tvarem jejich nohou?

Typ A – Rovné

Rovné nohy, mezi nimiž existuje mezera jen v úrovni kotníků se objevují u žen, které jsou velmi vášnivé, ale zároveň dokážou být i jemné. Muže přitahují svou ženskostí a jemným šarmem. Jsou ale také poněkud plaché a nerady v sexuálních aktivitách přebírají iniciativu. Raději mají mužskou dominanci. Pro některé muže to může být odrazující, protože se mohou začít velice brzy nudit. Proto by se jejich majitelky měly snažit být trochu aktivnější.

Typ B – Nohy tvaru „O“

Tyto nohy se dotýkají jen v jediném místě, a to u kotníků. Majitelky takových nohou rády vyhledávají nové zkušenosti. Jsou odvážné, dobrodružné a nemají strach převzít nad vztahem kontrolu. Tolik odvahy však dokáže některé muže odradit, a proto by se tyto ženy měly naučit své sklony k dominanci trochu ovládat.

Typ C – Nohy tvaru „X“

Stehna jsou blízko u sebe, ale holeně ani kotníky se vzájemně nedotýkají. Ženy s tímto tvarem nohou jsou velmi romantické a jemné. Když dostanou příležitost, dokážou ale dobře ukázat drápky.

Typ D – Téměř rovné

Tyto nohy se dotýkají v oblasti kolen, lýtek i kotníků a bývají v populaci zastoupeny vůbec nejčastěji ze všech typů. Ženy s takovýma nohama se v posteli chovají přirozeně, avšak předvídatelně. Nerady experimentují a raději se drží několika oblíbených pozic. Pokud je však partner odhodlán vyzkoušet něco nového, nebude proti tomu taková žena nic namítat. Mezi muži jsou takové ženy oblíbené, protože zvyšují jejich sebevědomí.

Obrázky: Freepik