Co všechno vám mohou dlaně napovědět o vašem milostném životě. Najdete ty vaše?

Každá část těla je odlišná a vysílá k nám vzkazy, které vyjadřují určitá poselství. Nejdůležitější místo nejsou oči, ale naše dlaně, jejichž čáry nám mohou říct mnoho věcí. Čtení z dlaní je ve skutečnosti umění patřící do starověku, které leccos napovědělo o životě jednotlivce i jeho budoucnosti.  Zde vám přinášíme některá fakta, která popisují, co vše nám čáry na dlaních mohou sdělit o milostném životě.

Abyste našli ty své, nejdříve je třeba přiložit obě ruce k sobě dlaněmi nahoru.

Stejná výška linií

Pokud jsou linie umístěny ve stejné výšce, znamená to, že tito lidé jsou velmi silní a vždy tady budou pro vás. Pokud někoho opravdu milují, udělají cokoli, aby je udrželi šťastnými. Cení si vašeho názoru a názoru ostatních. Nikdy vám nezlomí srdce a vždy budou vyžadovat vážný vztah. Ať se bude dít cokoli, vždy budou po vašem boku a stát na vaši straně. Máte opravdové štěstí, jste-li s partnerem, jehož čáry jsou ve stejné úrovni.

Na pravé dlani jsou linie vyšší

Je-li pravá strana vyšší než levá, pak se jedná o velice milující a starostlivé osoby, jaké můžete v životě poznat. Jsou velmi oblíbení mezi staršími lidmi a i oni sami jsou typem, který vyhledává zralost. Ve většině případech si berou někoho staršího, kdo je plný zkušeností a mohou jej tak mít za vzor. Jsou nezávislí a moc se nestarají o to, co si o nich myslí ostatní. Udělají cokoli, co vás udělá šťastnými.

Na levé dlani jsou linie vyšší

Jsou velice agresivní a milují výzvy, s čímž je spojená jejich dobrodružná povaha. Nic je nezastaví, ani vztah ne. Proto vážné partnerství moc nevyhledávají. Touží spíše po vášnivé lásce. Zbožňují zábavu a orientují se na mladší lidi než jsou oni sami. Většinou si berou cizince. Jsou orientováni na cíle, které si stanoví, což znamená, že jsou velice ambiciózní.  Patří k nim ve většině případech atraktivní muži a ženy.

zdroj: banter.fun