Cvičení, která zlepší kvalitu vašeho sexuálního života a pomohou dosáhnout silnějšího uspokojení

Cítíte-li, že je vaše libido na nízké úrovni, nezoufejte! Výzkumy ukazují, že téměř třetina žen postrádá touhu po pravidelném sexu. Některé z nich se tím trápí a některé se s tím zcela smířily. Pokud ale patříte do první skupiny žen a rády byste udělaly něco pro svůj sexuální život, cvičte. Studie ukázaly, že ženy, které pravidelně cvičí, mají větší chuť na sex a rychleji dosáhnou orgasmu. Zde jsou tři základní cviky, jež by vám měly pomoci problém vyřešit.

Dýchejte a protahujte se

Pro lepší sexuální touhu a uspokojení zhluboka dýchejte a protahujte se. Dechová a protahovací cvičení zvýší vaši chuť po sexu a pomohou vám uvolnit se.

Kegelovy cviky

Cvičení pánevních svalů je skvělým způsobem, jak zvýšit kvalitu vašeho sexuálního života. Tato forma cvičení se běžně nazývá Kegelovy cviky. Spočívají v pravidelném stahování a uvolňování svalů pánevního dna a tím zvyšují sexuální vzrušení a schopnost dosáhnout orgasmu.

Silový trénink

Během cvičení naše tělo produkuje řadu hormonů – adrenalin, endorfiny, testosteron a další. Silový trénink tak zvyšuje hladinu testosteronu, hormonu zodpovědného za sexuální vzrušení, což znamená, že souvisí i s vyšším libidem.

Jak se vám dnešní článek líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: womenworking.com