Domov na cestách. Pojízdná chata na kolech zaujme svou praktičností, útulností a komfortem

Na první pohled vypadá tato chata zvláštně, jako podivná chata na kolech. Když se však podíváte pozorněji, tak zjistíte, že je velmi praktická. Bydlení v ní může skrývat řadu výhod.

Lze bydlet kdekoliv

Jelikož je umístěna v podstatě na vleku, tak ji lze zapřáhnout za auto a kamkoliv převézt. Jakou to má výhodu? Lze bydlet v podstatě kdekoliv. A to jak ve chvíli, kdy hledáte zajímavé místo k bydlení, tak i ve chvíli, kdy se chcete stěhovat. Stačí si najít vhodný pozemek a můžete bydlet tam, kde jste si vždy přáli.

Lze ji objednat na klíč

Tato netradiční chata je unikátní také tím, že si ji lze objednat v podstatě na klíč. Stačí pouze zadat své požadavky a firma sídlící v Alabamě danou nemovitost postaví a přiveze na požadované místo. A to včetně řady možností uživatelských úprav. Vzhledem k charakteru stavby přijde vhod i to, za jak dlouho může být realizována.

Je určena k plnohodnotnému bydlení

Není to chata jen na víkendy. Je to dům určený pro plnohodnotné bydlení. A to se vším potřebným komfortem. Nechybí zde možnost napojení na vodu, nechybí zde možnost napojení na elektřinu, stejně jako nechybí ani možnost vytápění. Zkrátka plnohodnotná chata.

Je velmi prostorná

I když se to na první pohled nezdá, tato chata na kolech je prostorná. Nechybí velká kuchyně, obývací část, ložnice, koupelna, ale i dostatek úložných prostor. Velikost obytné plochy navyšuje i patro. K dispozici je i malá terasa.

Zaujme útulnost

Když se podíváte dovnitř, zaujme rozhodně útulnost, která ve výčtu celkových pozitiv rozhodně nesmí chybět.

Obrázky: Tiny House Listings