Francouzská módní návrhářka vytváří pohádkové šaty, které se liší od čehokoliv, co jste kdy viděli! Nechce se mi ani věřit, že se jedná o skutečné šaty!

Existuje masivní online komunita módních návrhářů z celého světa, kteří sdílejí opravdu úchvatné výtvory. I ty největší milovníky módy omráčí, čeho je schopna dosáhnout švadlenka Sylvie Faconová z Francie se svými nositelnými uměleckými díly. Aby vytvořila své opravdu nádherné šaty, používá veškeré dostupné materiály, pokud si myslí, že s jejich pomocí může dosáhnout své vize. Dokonce použila i hřbety starých knih s pevným krytem, ​​aby vytvořila náladové obálky. Její styl nezná žádné hranice. Uplatňují se v něm jasné vlivy počínaje svatební módou až po steampunk trendy a motivy, které vypadají, jako by šlo o roztrhané Popelčiny šaty. Je skutečnou umělkyní v pravém smyslu tohoto slova. Udělá cokoliv, co je možné, aby dosáhla kýženého efektu. Zde ručně například ručně namalovala scénu města.

Viděli jste někdy takhle nádherné šaty? Pokud se vám článek líbil, tak ho nezapomeňte sdílet se svými přáteli a rodinou!

Zdroj: viralnova.com
Foto: instagram Sylvie Falcon, pinterest.com