I mistr tesař se někdy utne a v kinematografii obzvláště. 10 filmových a seriálových chyb, kterých jste si sotva všimli

Dokonce i ti největší mistři světové kinematografie mohou udělat chybu a faktem je, že kdyby ne, bylo by to divné. Denně se natočí stovky záběrů, což je dost na to, aby se nechal člověk snadno rozhodit. Ovšem existují i tak pozorní diváci, kteří si dokáží všimnout těchto drobných chyb ve filmech a televizních seriálech. My jsme zaznamenali některé z nich a rádi vám je ukážeme.

Pán prstenu: Společenstvo prstenu

Podíváte-li se pečlivě, můžete na obrázku vidět stopy automobilových pneumatik na cestě.

Hra o trůny, TV seriál

Jeden z eunuchů rád ukázal, že je ženatý nebo se prostě jen nestydí za to, že má rád šperky.

Merlin, TV seriál

Jak je možné, že si diváci dokázali všimnout takové chyby, jako je plastová lahev, a tvůrci seriálu nikoliv?

Pátý element

V této scéně měla Leeloo prorazit nerozbitné sklo, ale ještě dříve, než do skla udeří, můžete vidět, jak je sklo už poškozené.

To

Když Beverly pronásledovaly ostatní dívky, uhasila cigaretu o stěnu na záchodě. V ten moment se změnil úhel kamery a byla natočena shora. Překvapivě se původně pravá ruka uhasínající cigaretu změnila na levou.

Jakmile Eddie upadl na podlahu, jeho ruka byl v pořádku, ovšem když ho snímala kamera v další scéně, jeho ruka byla již zlomená a působila, že je delší.

Děj se odehrává v roce 1989, ovšem regály v drogerii nabízely moderní kosmetické výrobky. Například balíčky Nivea krémů v této scéně, byly navrženy až v roce 2000.

Logan

Jakmile byl Logan postřelen, bylo jasné, že jeho košile má spoustu děr, nicméně když vstával, košile byla jako nová.

Přestože byl profesor Xavier ochrnutý, nějakým záhadným způsobem se mu podařilo změnit během střihu sedadla.

Strážci galaxie Vol. 2

V této scéně se malý Groot dívá z okna kosmické lodi a je jasně vidět, jak změní své místo. Jakoby se výrazně posunul níže. Navíc sklo se zdálo najednou mnohem větší.

Thor: Ragnarok

Když kolem Thora začaly lítat blesky, tráva pod jeho nohama začala hořet. O minutu později se zázračně zregenerovala a znovu zezelenala.

Na mostě Heimdall odhodil před bojem svůj plášť, ale v další scéně měl na sobě stejný plášť, když mluvil s Lokim.

Wonder Woman

Diana si na ples oblékla večerní šaty s otevřenými zády. Sotva tam mohla něco skrýt. Ovšem jakmile opustila ples a svlékla se, ukázalo se, že pod nimi měla veškerou výbavu Amazonek.

Tvář vody

Obušek položený na umyvadle neustále mění svou pozici, aniž by se jej někdo vůbec dotkl. Navíc ke konci této scény se na umyvadle objeví i krev, která tam dosud nebyla.

zdroj: brightside.me