Internetové vychytávky, jak se ve vedrech podomácku ochladit

Víc hlav víc ví. A když se do hry zapojí internet, dostanete na každou svou otázku mnoho nejrůznějších řešení od těch zřejmých až po ty kreativnější. A právě těmi netradičními se budeme v dnešním článku zabývat. Protože nám nastaly horké letní dny, možná se vám bude hodit několik internetových tipů, jak se ochladit, aniž byste byli nuceni použít tradiční, a nutno říct, že finančně mnohem náročnější řešení.

Ledová vesta

Zvládání tropických veder je pro lidi v mírném podnebném pásu často otázkou života a smrti. Když se zeptáte dítěte, jak se ochladit, odpověď je logická: ledem. Nojo, ale kudy na to? Internet radí: zabudujte si led do vesty. Dokonce se prodávají speciálně zkonstruované vesty, které obsahují vestavěné chladicí prvky, které lze odejmout, naplnit vodou, nechat zmrznout a následně využít k ochlazení svého přehřátého těla. Výrobce doporučuje využití vesty během každodenních úkolů, jako je zahradničení, sekání trávníku nebo procházky se psem.

Klimatizace z pet lahví

Když už i větrák začne selhávat, protože vzduch je natolik teplý, že ani jeho rozproudění k ochlazení nepomůže, zapojte svou kreativitu! Tedy už nemusíte, internetoví lidé to vymysleli za vás! Stačí naplnit dvě plastové lahve vodou a nechat zamrazit. Pak tyto lahve připojte k zadní straně větráku, který pak bude foukat vzduch ochlazený těmito ledovými lahvemi. Geniální!

Chladivý polštář

Toto je opět předmět z kategorie vychytaných vynálezů dostupných na internetových obchodech. Je to chladicí polštář, který můžete před spaním umístit do lednice nebo do mrazáku, gelová náplň uvnitř se zchladí a pomůže vám překonat horké letní noci. Uvidíte, že budete spinkat jako nemluvně.

Obrázky: Video Still