Jak nosit trika s potiskem a být IN?

tricko

Běžné tričko vytváří skvělé možnosti stylingu. Ten s potiskem navíc dodá každé stylizaci originální charakter. Jak tedy nosit dámská tištěná trička, aby vypadala skvěle, bez ohledu na doplňky nebo příležitosti? S čím byste měli kombinovat triko s potiskem, aby vždy vypadalo módně? Přinášíme několik tipů, jak stylově nosit tištěná trička.

Sportovní styl

Sportovní stylizace jsou jedním z nejzákladnějších návrhů, pokud jde o trička s vlastním potiskem, které pořídíte například na trickovy.cz. Zkombinujte vybraný model trička s pohodlnými kalhotami. Nebojte se zvolit například jednoduché plátěné kalhoty sportovního střihu. K tomu si vyberte odpovídající druh obuvi a také kvalitní mikinu. Tento outfit není určen jen do tělocvičny či fitka. Jste-li sportovně zaměřený typ, můžete využít sportovní kalhoty na běžné denní nošení. Naučte se kombinovat všechny kousky ze šatníku tak, aby vám ladily barevně. Výrazné barvy na každém kousku oblečení, které si vezmete na sebe, mohou způsobit efekt maskování. Doporučujeme tedy tričko s potiskem ve výrazné barvě a k němu kalhoty v tlumenějších barvách. Sportovní styl se hodí nejen na procházku, ale i na nákupy či na schůzku s přáteli i do kina.

Drsnější styl

Trička s potiskem lze nosit také v mírně ostřejším vydání. Zde však můžete jít dvěma směry: rockem nebo více ženským. Styly rocku se hodí k tričku, když si vyberete koženou bundu, džíny a tenisky nebo těžší boty. Kromě toho se můžete rozhodnout pro rockové akcenty, například ve formě kalhotového pásku nebo šperků. Je to také skvělá každodenní stylizace, protože kromě původního vzhledu získáte také značné pohodlí. Ale jak dáte svému drsnějšímu stylu trochu více ženskosti? Klíčem k úspěchu jsou boty. Stačí vyměnit ploché boty za boty na platformě nebo na vysokých podpatcích a můžete vyrazit. Rychlým způsobem se poměrně jednoduchý styl s tričkem promění v oblečení pro párty nebo jiný večer.

Elegantní styl

Trička s potiskem lze také dokonale kombinovat s elegantním stylem. K těmto stylizacím přidávají trochu čerstvosti, nepochybně omlazují a přidávají svobodu tuhým elegantním kostýmkům. Nejjednodušší možností je obléknout si tištěné tričko, klasickou bundu a elegantnější obuv. V první řadě jsou důležité stylové barvy. Zejména v případě honosných potisků je nejbezpečnější vsadit na tlumené barvy: černá, šedá nebo tmavě modrá. Vytvořením stylu ve variantě sportovní elegance jej nelze přehánět ozdobami na jiných oděvech. Klasické střihy a styly zde budou fungovat nejlépe.