Jak si jednoduchými rituály přilákat víc peněz?

Před několika lety jsem se ocitla v obchůdku, kde jsem hledala perfektní peněženku. Tato “perfektní peněženka” se lišila od těch, po nichž jsem pátrala v minulosti: Hledala jsem červenou, zlatou nebo zelenou, tři barvy, které z mojí peněženky měly udělat magnet na peníze. Autorem této teorie je newyorský podnikatel Gal Darling.

Láska znamená peníze

Barva vaší peněženky je nesmírně důležitá. Kromě červené to může být i zlatá či zelená.Trvalo mi zhruba rok, než jsem našla červenou peněženku, která by se hodila i k mému osobnímu stylu. Ale podařilo se. I čarodějnice moderních peněz Lara-Rose Duong využívá koncept používání peněženky jako prostředku k posílení hotovosti. Podle Lary-Rose znamená láska peníze. Je to podle ní dospělý symbol vyjadřující výživu, tedy jídlo, přístřeší a objetí, které přijímáme jako děti. Prostředkem, jak získat více peněz ve svém životě je vytvořit si v peněžence oltář hojnosti. Jak na to?

Vykuřte peněženku

Karta s bohyní Lakshmi by v oltáříčku v peněžence neměla chybět.

Z jedné z kapes peněženky můžete vytvořit oltáříček hojnosti.

Vyndejte všechno z peněženky a vykuřte ji bílou šalvějí nebo také Palo Santo tyčinkou. Poté držte prázdnou peněženku a otevřete ji. Říkejte: “Jsem otevřená přijímat hojnost, abych ji mohla sdílet se světem.” Nalaďte se na přijímání hojnosti. Vyberte si v peněžence oltář, buď samostatnou kapsu nebo určitou část peněženky.

Uctívejte ikony hojnosti

Kousek citrínu dovolí, aby k vám proudila energie bohatství.

Položte určité věci do oltáře peněženky. Nejčastěji to bývá bohyně Lakshmi nebo jiná ikona hojunosti. Může to být třeba kartička byhoně prosperity Abundantia. Dále kus citrínu, stříbrný dolar, i jíná kouzla hojnosti. Volte věci, které se vám hodí. Každoročně můžete rituál obnovovat, a to v den, který rezonuje s vaším životem-třeba v době vašich narozenin nebo za jarní či podzimní rovnodennosti.

Vyházejte ven nepotřebné krámy

Stříbrné dolary patří také mazi talismany. které podpoří množení peněz.

Velmi důležité je i to, aby vaše peněženka neobsahovala žádné staré haraburdí. Vyhoďte různá stará potvrzení, staré účtenky, nebo vizitky, vzkazy, útržky papíru, prostě všechno, co blokuje energii hojnosti a v peněžence jenom překáží. Vraťte do peněženky jenom to, co potřebujete, co podpoří vaše bohatství. I v budoucnosti necpěte do peněženky zbytečnosti, nepotřebné věci. Energetická cesta k bohatství totiž musí být stále jasná a otevřená.

Zdroje: horoscope.com