Jak tělo projevuje hojení. Poznejte skrytý význam nepříjemných pocitů

Mnoho lidí čas od času říká, že se necítí dobře a že není ve své kůži, nebo že se s jejich tělem něco děje. Pokud k tomu skutečně dochází, tak se jedná o projevy hojení a uzdravovaní. I když vám to může být nepříjemné.

Svědění

Pokud vás nějaké místo na vašem těle začne svědit, rozhodně to musíte vnímat pozitivně. Znamená to, že do daného místa proudí více krve a tak dojde k rychlejší regeneraci. Často se tak děje u různých škrábanců, spálenin, nebo řezných ran.

Hubnutí

Začala vám klesat váha? Ne vždy v tom musíte hledat problém. Může se jednat také o celkem pozitivní jev. To proto, že vaše tělo už začíná fungovat normálně, metabolismus pracuje a tak dochází i ke spalování tuků.

Osamělost

Máte v hlavě pocity, které vám říkají, že chcete být sami? Nebraňte se jim. I takto tělo něco naznačuje. Tím že budete sami, budete více v klidu a to vaší rekonvalescenci prospěje více, než jakýkoliv aktivní program.

Emoční stavy

Připadá vám, že se často mění emoce? Že vše začínáte vnímat mnohem citlivěji, než tomu bylo dříve? Možná je to dáno tím, že je ve vašem těle mnoho endorfinů, které vám pomáhají zvládat bolest. Tělo tak o problému ví, řeší ho a brzy dojde i k tomu, že se začne hojit.

Chutě k jídlu

Při procesu hojení tělo potřebuje nejenom dostatek těch správných živin, ale i dostatek energie. Proto může docházet také k tomu, že začnete mít chutě k jídlu. Tělo vám tak jednoduše naznačuje, že potřebuje energii a živiny právě z jídla.

Uvolněné svaly

I podle tohoto poznáte, že se vaše tělo začíná hojit. Že překonalo to nejhorší a nyní v podstatě odpočívá a soustředí se na dokonalé uzdravení.

Obrázky: Pixabay