Jak zamezit partnerským rozepřím? Zacházejte se svou přítelkyní podle jejího znamení zvěrokruhu

Podívejte se, co říká znamení horoskopu o vaší přítelkyni. Pokud se ve vašem vztahu vyskytnou nějaké třenice, můžete zkusit postupovat podle našich rad.

Beran

Tvoje přítelkyně je vášnivá osoba. Ať už jde o práci nebo o vztah, bude ve všem, co dělá, postupovat energicky. Nenávidí únavu, a pokud se budete cítit nepříjemně, okamžitě vás opustí. Ujistěte se, že ve vás nalezne svůj svět. Pokud ano, promění váš život v úžasný zážitek.

Býk

Ženy-Býci chtějí být nezávislé a každý pokus o její podřízení vám skončí odporem. Potřebuje vědět, že ji opravdu milujete za to, jaká je. Respektujte její rozhodnutí a nikdy ji neomezujte. Pokud se vám to podaří, bude vám matkou.

Blíženci

Blíženci jsou mixem emocí. Projevují radost a stráví s vámi opravdu báječné chvíle, ale občas mohou být také velmi nepříjemní.

Rak

Vaše přítelkyně je velmi citlivá. Rozčilují ji i drobné problémy. Račice ráda hýčká a nechává se hýčkat jako dítě. Pokud ji někdo jiný zkazí více než vy, pak vás může opustit. Ujistěte se, že jí vždycky jí dáte svoji lásku a ona potom bude jenom vaše.

Lev

Vaše přítelkyně je typickou postavou z romantického filmu. Vždy bude vytvářet vztah tak, že budete mít pocit, že jste opravdu v romantickém filmu. Ujistěte se, že tvoříte rovnováhu mezi realitou a párem Romeo a Julie.

Panna

Vaše přítelkyně se vždy cítí nejistě. Má tendenci žárlit. Dokonce žárlí na lidi, s nimiž mluvíte nebo pracujete. Ujistěte ji, že ji opravdu milujete.

Váhy

Váhy jsou nejchytřejší lidé. Vždy mají kolem nich pozitivní auru. Můžete dokonce žárlit na její společenský život. Váhy jsou velmi otevřené, ale budou vás milovat opravdu intenzivně, pokud jim budete lásku vracet. Nikdy neubližujte ženě ve znamení Vah, protože tyto ženy nemohou snést spory se svými blízkými.

Štír

Musíte být velmi opatrní. Vaše přítelkyně může být velmi romantická, ale může být na vás zároveň velmi drsná, pokud se dopustíte nějaké chyby. Ujistěte ji, že se cítíte provinile. Jednoduchá fráze “omlouvám se” to nespraví. Pokuste se být ve vztahu k ní velmi upřímný, pokud chcete, aby se vám ve vztahu s ženou Štírkou vracelo to nejlepší.

Střelec

Jedná se o nejbohatější a nezištné ženy. Ujistěte ji, že dosáhne ve svém životě maxima. Nezlobte se na ni, pokud trvá na tom, abyste udělali určité věci. Ona je nejlepší, nejvelkorysejší dívka, kterou můžete kdy potkat.

Kozoroh

Kozorožky jsou perfekcionistky. Dávají do vztahu vše. Můžete být podrážděné nebo unavené jejím perfekcionistickým chováním, ale pokud budete její postoj respektovat, budete tvořit silný pár.

Vodnář

Znamení Vodnář patří mezi průměrné dívky. Vaše dívka bude ve vztahu k vám velmi vášnivá a věrná. Možná budete mít zpočátku pocit divná, že je divná, ale nechte plynout čas a budete s ní maximálně spokojení.

Ryby

Ryby označují důvěryhodnost. Jsou velmi opatrné, pokud jde o jejich postoj vůči vám. Nikdy neslyšíte ani neuvidíte, že dělá cokoli, co by vás mohlo rozrušit. Ona se o vás bude intenzivně starat.

Zdroj:banter.fun