Pánevní cvičení pro jednoduší dosažení vyvrcholení a celkovou sexuální pohodu

Můžete to nazývat klidně „základní cvičení slasti“ a věřte, že pokud jste na něj připraveni, váš sexuální život vám poděkuje. Jedná se o pánevní cvičení, které se skládá z 5 jednoduchých kroků, které vás dovedou k neuvěřitelným vyvrcholení ve vašem sexuálním životě.

Dýchání ze středu těla

Posaďte se na židli a velmi mírně zakulaťte spodní část zad. Položte si jednu ruku na žebra a druhou na břicho. Nadechněte se do svých rukou, vydechněte a zapojte žaludek. Pokračujte 1 – 3 minuty.

Poznávání svalů

Nejprve si položte ruku do rozkroku, zasuňte prst dovnitř a pomocí svých vnitřních svalů se pokuste prst stisknout a vtáhnout ho hlouběji do těla.

Borůvka pro začátečníky

Hluboce se nadechněte a naprosto uvolněte celé tělo. S výdechem se pokuste svou vagínou zvednout a vtáhnout do sebe imaginární borůvku nebo kuličku.

Klitoris jako špička nosu

Myslete na svůj klitoris jako kdyby to byla špička nosu – snažíte se vytáhnout svaly tak, aby vaše špička nosu směřovala dolů jako při přikyvování na souhlas. Takto používáte vaše povrchní svaly, což jsou ty, které drží penis při sexu.

Borůvka pro pokročilé

Nyní se snažte představit si schody. Zvedejte imaginární borůvku krok za krokem a poté se postupně uvolněte ve čtyřech kontrolovaných pohybech (jako při zvedání nohou v Pilates).

zdroj: www.womenshealthsa.co.za