Každý má svou oblíbenou barvu. Co o vás vypovídá ta vaše?

Každý má svou oblíbenou barvu, které podléhá i v rámci oblékání. Přestože záleží na mnoha faktorech jako je věk, módní trendy, nálada a mnoho dalších věcí, vždy se snažíme upřednostnit naši oblíbenou barvu. A taková specifická barva o nás taky může leccos vypovědět. Přečtěte si následující seznam a uvidíte, zdali sedí přesně na vás.

Červená

Zřejmě není třeba říkat, že červená barva je známá pro svou touhu a vášeň. Zvyšuje krevní tlak a rozproudí člověku tep v těle. Lidé, kteří preferují červenou, jsou velice vytrvalí, milující a neohrožení. Věří v dosažení svých snů a nikdy se neotáčejí zády k překážkám. Zajímavostí je, že lidé, kteří vyloženě nemají rádi červenou, jsou velice loajální a smířeni se svým životem.

Tmavě modrá

Patříte-li mezi ty, kteří milují tmavě modrou, máte velice silnou osobnost Dáváte si pozor na druhé lidi a jen tak jim nedůvěřujete. Ovšem na druhou stranu, vaše klidné chování přiměje každého, aby věřil vám. Jste vyrovnaní a sebevědomí.

Bílá

Pokud se vám nejvíce zamlouvá bílá barva, pak jste velmi klidná, mírumilovná a uklidňující osoba. Jste optimisté a hledáte příležitost v každé situaci.

Fialová

Mix červené a modré vytváří fialovou a lidé, kteří ji milují jsou emocionálně vyrovnaní, nepředvídatelní a neodolatelní pro své okolí. Pokud jde o vztahy, touží být s někým, kdo má zajímavou osobnost.

Růžová

Jemná a něžná barva. Je velice populární hlavně u dívek, ale už ani muži se ji nevyhýbají, speciálně metrosexuálové. Lidé, kteří preferují růžovou jsou mírumilovní a milující osoby. Téměř jako andělé na zemi. Dokážou druhého dobře uklidnit a jsou milí, což se odvíjí i od jejich požadavků na vtah. Rádi by byli s někým, kdo je klidné povahy.

Zelená

Milovníci zelené se mohou pyšnit okouzlující a tajemnou osobností. Mají ve zvyku být autoritativní, okázalí a odolní.

Žlutá

Lidé, kteří mají rádi žlutou barvu jsou vřelí, klidní, plní života a veselí. Žlutá představuje relaxaci, proto lidé, kteří ji preferují nad ostatní barvy, hledají svobodu, šťastné vztahy a neomezenou radost. Ovšem ti, kdo ji vyloženě nenávidí, jsou prázdní a krátkozrací.

Světle modrá

Dá se říct, že lidé milující světle modrou barvu jsou takzvaně dost v pohodě a nemají přehnaná očekávání. V podstatě splynou s jakýmkoliv davem.

Hnědá

 

Tento druh lidí si je vědom všeho. Přijmou jakékoliv rozhodnutí a milují fyzické aktivity. Mají kolem sebe rádi klid, jsou stabilní a přemýšlí tradičním způsobem. Naopak ti, kdo hnědou barvu rádi nemají, obvykle pro vztah nehledají svéráznou osobnost.

Šedá

Lidé se šedou barvou vyhledávají pozornost. Nejsou ani příliš hlasití, ani příliš tiší.

Černá

Černá je nejvíce sexy barva a každý v ní vypadá neodolatelně. Lidé, kteří milují černou jsou tajemní, pečlivě vybírají slova, než něco řeknou a obvykle se zdají být jako rebelové. Milují luxusní styl.

zdroj: banter.fun