Labutí pár se po dlouhém měsíci odloučení opět shledal. Ze svých krků vytvořil romantický tvar

Pohled na labutě, krásné, vznešené ptáky, je nádherný a svým způsobem i uklidňující, když můžete vidět, jakým způsobem jsou schopné navzájem si vyjadřovat svou náklonnost a lásku. Jen hrstka divokých zvířat a ptáků dokáže žít se svými partnery navždy. Labutě si jsou věrné po celý život, dokonce mohou prožívat i zlomená srdce, jsou-li od své drahé polovičky z nějakého důvodu odloučeny.

Opravdová láska a náklonnost

Jakmile labutě naleznou toho pravého, bude jedna druhé po boku celý život, dávat si najevo vzájemnou lásku a náklonnost. Pokud se z nějakého důvodu musí labutí dvojice rozdělit, stejně jako lidé mohou prožívat zlomená srdce. Níže uvedený příběh je o 2 labutích, které musely strávit delší čas jedna bez druhé. Chvíle, kdy se znovu setkají, je téměř nepopsatelná. Láska a štěstí, které jsou až hmatatelné, dojímají nejedno srdce.

Labuť byla těžce raněná

Dvě labutě, Bonnie a Clyde, žily společně na jezeře poblíž Crewe v Anglii. Místní obyvatelé zvířata znali a zbožňovali se dívat, jaké je jejich společné soužití. Dávalo jim naději, že možná i oni jednou potkají někoho, kdo jim bude tak oddaný a bude je tolik milovat, jak tyto labutě jedna druhou. Bonnie se však vážně zranila. Ihned byl povolán záchranný tým, který přispěchal na pomoc. Záchrana Bonnie se však ukázala o něco složitější, než se očekávalo.

Bonnie se zotavovala celý měsíc

Bonnie při své záchraně dost zuřivě protestovala. Museli se zapojit 4 plavčíci, aby ji mohli posadit do záchranného člunu a dopravit na odbornou veterinární prohlídku. Jak se ukázalo, Bonnie utrpěla vážné poranění nohy. Uzdravovala se celý dlouhý měsíc. Poté se mohla vrátit zpět ke svému milovanému Clydovi. Když byla propuštěna, okamžitě spěchala k druhé labuti. Svými dlouhými krky vytvořily tvar srdce. Pro okolí to byl skutečně dojemný zážitek. Snad ještě neviděli lepší způsob, jak si zvířata navzájem vyjadřují lásku a loajalitu.

Úvodní obrázek: Shutterstock Zdroj: Thedodo.com