Léčba podle znamení zvěrokruhu: Jaké kameny podpoří právě vás?Koupě nového šperku je skvělým způsobem, jak pozvednout svůj styl i ducha. Ovšem musíte mít vždy na paměti, že kameny nemají stejný vliv na všechna znamení zvěrokruhu. Pokud si myslíte, že byste měli hledat svůj kámen, který vám pomůže, je to tak. Může se totiž stát, že bez znalosti kamenů a jejich působení nevědomky budete nosit kámen, který vám nejenom nepomůže, ale naopak uškodí.

Dosáhněte nejvyšších vibrací ducha i těla

Váhy hledají svoji rovnováhu v akvamarínu.

Proto je důležité zjistit si, jaké kameny jsou nejlepší pro dané znamení zvěrokruhu. Odbornice na alternativní léčebné postupy a léčivé drahé kameny doktorka Eva Allenová odpovídala na otázky týkající se vhodnosti různých drahých kamenů pro určitá znamení. Připomněla také, že drahokamy jsou nástroje, které nám pomáhají dosáhnout nejvyšší vibrace naší mysli, těla a ducha. Existuje snad lepší ospravedlnění pro použití drahých kamenů?

Zapojte svoji intuici

Šperk s červeným korálem dokonale vystihuje štíří bodnutí.

Pokud se vám Eviny návrhy nebudou zamlouvat, neděste se. Ať už totiž nakupujete online nebo osobně, říká, že nejsilnějším nástrojem pro výběr šperků není žádná další osoba, ale především vaše vlastní intuice. “Jsme spojeni se šperky. Naše drahokamy jsou naše nástroje. Naše vyšší já nás samo táhne k výběru šperků,” vysvětluje doktorka Allenová.

Komunikujte s krystaly

Amazonit nejlépe sluší pannám.

“Šperky jsou o tom, jak investovat do svého nejlepšího vědomí”, říká doktorka Eva. “Správný výběr vám může pomoci dosáhnout nejvyššího vibrací mysli, těla i ducha. Věci se mění. To je to, co byste teď měli nosit, ” dodává. Vyberte si proto s čerstvou myslí některé zbrusu nové doplňky s kameny. Krystaly samy o sobě mohou mluvit s vámi. Seznámení se s krystaly spojenými s vaším znamením vám pomůže vybrat pro sebe ten nejlepší vzhled.

To nejlepší pro každé znamení

Se znamením Vodnáře ladí šperk s opálovým kamenem.

Eva říká, že Beran by měl hledat červené kameny, jako je granát, aby dokázal čerpat energii ze vzduchu. Býk má tendenci být silný a tvrdohlavý. Tyrkys nebo safír otevře Býkovi nové možnosti. Blíženci potřebují jasný kámen, jako je citrin nebo achát, aby zvýšil jejich sluneční svit. Raci jsou měsíční tvorové. Jaký je pro ně nejlepší minerál? Jednoznačně měsíční kámen. Lvům dodá pozitivní energii rubín. Pro panny doktorka Allenová navrhuje zelené kameny jako amazonit, které podporují komunikaci. Váhy hledají rovnováhu, a proto se pro ně hodí akvamarín nebo lapis. Štíří bodnutí nejvíce vystihuje přírodní kámen jako korál. Střelec potřebuje ochranný fialový kámen, jako je sugilit nebo ametyst. Kozorozi by měli nosit kameny zaměřené na srdce jako avanturíny nebo smaragdy. Vodnářům vyhovuje opál, ryby podpoří růžový křemen.
Zdroje: horoscope.com