Macaulay Culkin měl tajemství. Stýkal se s Michaelem Jacksonem

Macaulay Culkin se proslavil hlavně ve filmu Sám doma, kde hrál hlavní roli chlapce, který je na delší dobu odtržen od svých rodičů. Byla to role, která doslova nastartovala jeho kariéru. Nejde však o jedinou zajímavost, která se týkala jeho dětství. V nedávném rozhovoru zmínil řadu dalších věcí.

Problémy v rodině

Macaulay Culkin rozhodně nebyl dítětem, které mělo na růžích ustláno. V rodině, ve které žil to měl celkem těžké a objevily se dokonce i informace o zneužívání svým otcem. Bylo jasné, že když někdo prožívá něco podobného, hledá pomoc kdekoliv to jenom jde.

Stýkal se s Michaelem Jacksonem

Ještě když byl malý chlapec se celkem často stýkal s Michaelem Jacksonem. Známým zpěvákem, který už není mezi námi, ale v době jeho života i po něm se objevila celá řada ne příliš lichotivých informací, které se týkaly hlavně jeho vztahu k dětem. Mnoho dnes již dospělých jedinců ho obviňuje.

Byli kamarádi

I když byl Michael Jackson dospělý a Macaulay Culkin dítě, byli to velmi dobří přátelé. Často se stýkali a často si užívali mnoho zábavy. Dětská hvězda za zpěvákem velmi často chodila. Mimo jiné i proto, že v něm viděla náhradního otce. Michael Jackson byl pro něho jakousi pomocnou rukou a útěchou. Nahrazoval to, co malý herec neměl ve své rodině.

Vše bylo v pořádku

Culkin se také vyjádřil na téma různých obvinění, kterým musel slavný zpěvák čelit. Je pravdou, že se u něho objevovalo mnoho dětí. On se k nim však choval vždy jako kamarád, s otcovskou láskou. Nikdy se neudálo něco, o čem se mluví v různých obviněních. To dětská hvězda v rozhovoru zdůraznila.

V kontaktu byli i později

Jejich přátelství přerostlo až v dospělosti. A to až do chvíle, kdy slavný zpěvák zemřel. Rozhovor také odhalil, že jejich přátelství bylo až tak silné, že je Macaulay Culkin kmotrem dcery Michaela Jacksona. To jenom potvrzuje silné pouto, jaké mezi sebou měli.