Muž vytvořil unikátní postel. Stojí venku a roste na ní tráva

Postel máme ve většině případů v našich ložnicích. Máme na ní matraci, prostěradlo a také lůžkoviny. Tento muž se však rozhodl, že si postel umístí ven. A že na ní dokonce vyseje dokonalý anglický trávník. A jak to dopadlo?

Stačila jenom prkna

Postel si muž nekoupil v obchodě, jelikož se rovnou rozhodl, že si ji celou postaví. Tedy vyrobí svépomocí. Nepotřeboval k tomu zase až tak nic zvláštního, jelikož mu postačil dostatek prken a také dostatek spojovacího materiálu, díky kterému zajistil, že postel bude mít svůj tvar i pevnost.

Klasické dvoulůžko

Měl jasnou představu a pustil se do práce. Jeho postel rozhodně neměla být malá. Určená bude k odpočinku, čemuž musí odpovídat i její rozměry. Jede tak o klasické dvoulůžko, tedy klasickou manželskou postel, kterou jistě máte i ve své ložnici.

Použil hlínu

Vytvořil klasickou konstrukci postele, jenom místo roštu využil pevnou plochu. To má své vysvětlení, jelikož tato postel nebude mít matrace. Místo nich nasypal mnoho hlíny, kterou následně dostatečně udusal a zarovnal, aby byla připravena k poslední fázi.

Položil travní koberce

Jelikož nechtěl čekat na to, až se mu osivo ujme, koupil si travní koberce a ty na zeminu položil. Během chvíle měl trávu zasazenou tam, kde chtěl. Tedy na své posteli, kterou si vyrobil venku, na svém dvoře. Vysazením trávy však stále nekončil.

Použil i keře

Aby toho nebylo málo, tak se začal věnovat také čelu postele. I do něho přišla zemina a následně zde vysadil také keře, které samotný vzhled postele zajímavě doplňovaly. V tu chvíli měl muž konečně hotovo.

Ideální pro relaxaci

A proč právě travnatá postel. Je to jednoduché. Na svém pozemku trávník nemá a přitom si chtěl užívat možnosti si na něm příjemně poležet a odpočinout si. Díky této posteli to není žádný problém. A pro větší pohodlí si přidal i pár polštářů.

Obrázky: Deco Lawo