Muži odhalili 9 znamení, kdy se o ně žena skutečně zajímá. Znáte některé z nich?

Faina Ranevskaya jednou řekla,“Samozřejmě, že jsou ženy chytřejší. Už jste někdy slyšeli o ženě, která by ztratila hlavu kvůli mužovým krásným nohám?” A měla pravdu, protože být ve vztahu muž a žena mazaný, je velice důležité. Hra na to, že muž je lovec a žena kořist, už je dávno zastaralá, ale někdy stále aktuální. Ženy milují statečné a rozhodné rytíře.  Ale pravděpodobně budete souhlasit, že zájem musí být alespoň trochu podporován. A to musí být provedeno velice pečlivě a nenápadně, protože když je kořist snadno ulovená, není tak cenná.

Úsměv

Vědci prokázali, že muži milují smějící se ženy mnohem více než ty, které se snaží vypadat tajemně nebo velmi sebevědomě. Pokud se žena směje, vysílá na muže signál, že je šťastná a i jeho může udělat šťastným. A kdo by takovou nabídku odmítl. Takže úsměv! I když spolu budete mluvit po telefonu, je totiž snadné vycítit, jakou máte náladu.

Projevte zájem

Muži, stejně jako ženy, mají rádi, když se o ně někdo zajímá. Zeptejte se na jeho koníčky, výhledy na budoucnost, hodnoty a cíle. Sledujte ho a ptejte se na téma, které ho zajímá a pokud nebudete něčemu rozumět, nestyďte se mu to říct. Vypadá to roztomile, pokud se ptáte hezky. Například pokud jezdí na motorce, je vždy milejší, když odpovíte, že jste vždy chtěla vědět, proč lidé tak zbožňují jízdu na motorce, místo toho, aby jste hned vyjadřovala nesouhlas s lidmi, co vlastní motorky.

Řekněte si o pomoc

Vytvořte občas situaci, ve které by se muž mohl cítit silný. V dnešní době k tomu bohužel nemá tolik příležitostí, když jsou ženy tak silné a nezávislé. Nemusíte mu hned nakázat, aby něco spravil, ale pouze hezky požádat, zdali by nemohl něco zkontrolovat, nebo nepomohl vzít těžké věci. Bude se cítit jako zachránce, protože jste si vybrala zrovna jeho, aby vám pomohl.

Děkujte mu upřímně

Žádáte-li po něm laskavost, pak je poděkování další logický krok. Ale také elegantní způsob, jak mu projevit svůj zájem a složit nějaký ten nenápadný kompliment. Místo klasického poděkování můžete přidat něco navíc, “Udělal jsi skvělou práci, bez tebe bych to nikdy nezvládla.” Tento způsob je také skvělým pro flirtování, můžete se jemně dotknout jeho ruky nebo ho pozvat jako protislužbu na kávu či sklenku vína.

Pomozte mu cítit se silným

Dejte mu najevo, že se s ním cítíte bezpečně. Říkejte mu tak často, jak jen můžete, že pouze s ním nemáte strach z ničeho. Chránit ženu je v mužské přirozenosti, a pokud tento pud aktivujete, dáte mu tak najevo, že ho máte rády. Samozřejmě, bylo by zvláštní mluvit o bezpečnosti a záchraně bezdůvodně, musí být vždy nějaký důvod, abyste mohly požádat o pomoc. Například, zdali by vás mohl doprovodit, protože je venku už tma a vy máte strach jít samy domů.

Buďte přímé

Je známa spousta vtipů o mužské neschopnosti porozumět skryté náznaky a spousta vtipů o ženách, které milují vyjadřování v náznacích až moc. Pokud řeknete, že v kině dávají skvělý film, muži nedojde, že s ním chcete zajít do kina a ve skutečnosti vás vlastně vůbec nezajímá, jaký film dávají. Pokud ho chcete pozvat do kina, udělejte to přímo, nejhorší věc, která se vám může stát je, že řekne ne. Pak se sama sebe aspoň můžete zeptat, zdali za to opravdu stojí.

Chovejte se pořád stejně

Pokud komunikujete s mužem, obzvláště s tím, který vás zajímá, snažte se chovat pořád jedním způsobem. Často se stává, že ženy chtějí vypadat tajemně nebo se začnou chovat zcela odlišně, protože se jim změní nálada. Opačné pohlaví pak nechápe, co se vlastně děje, což je pro něj velmi znepokojující. Včera jste mu dala najevo, že se vám líbí, dnes jste lhostejná a zítra se vám opět bude líbit. Takové chování způsobuje akorát potíže. A kdo by chtěl potíže?

Nesnažte se být kamarádkou

Většina žen se snaží získat muže přes přátelství. Poslouchají jeho příběhy s jinými ženami, poskytují rady a nabízejí pomoc. Takové chování je v rozporu s pravidly hry. Nikdo neuhání své přátele. Máte-li o něj zájem jako o partnera, chovejte se tak a nesnažte se budovat přátelství. Buďte jasné a stručné, podívejte se na něj a mluvte s ním jako žena, která jeví zájem.

Používejte oči

Oči jsou perfektním nástrojem, jak vyjádřit zájem. Oči ženy v normálních situacích vypadají obyčejně, nevyjadřují žádné emoce. Muž tak může rychle ztratit pocit, že byste měla zájem. Nenechte ho k tomu dospět. Když s ním mluvíte, zkuste oči trochu přivřít, budete vypadat, že ho zkoumáte, a když něco zkoumáte, znamená to, že vás to zajímá.

Pár slov na závěr

Nebuďte zbytečně přehnané. Všeho s mírou. Pokud ho budete žádat o pomoc, nebo mu skládat komplimenty, dělejte to decentně a pouze občas. Ať stále neví, na čem přesně je, zdali ho máte nebo nemáte ráda. Nenechte ho mít pocit, že už jste dávno ulovená.  Ovšem co pak dělat, nezabere-li žádný z těchto triků? Existují pouze dvě možnosti. Říct mu své city přímo nebo přestat ztrácet čas. Obě tyto volby jsou správné, ale záleží na ženě, jejích principech a  charakteru.

Zdroj: brightside.me