Naučte se s námi, jak získat výraznější oči a svůdný pohled!

Oči jsou oknem do duše člověka, jak se říká. Není tedy divu, že ženy hledají různé způsoby, jak zvýraznit své oči a vytvořit tak dokonalý a hluboký pohled. K získání takového pohledu existuje pár triků, které vám ukážou, jak na to.

Důraz na obočí

Krásné obočí je jednou z hlavních dekorací obličeje. Použít můžete tužku na obočí, vosk nebo i stíny, abyste ho vylepšila.

Použijte rozjasňovač

Rozjasňovač je produkt, který na naši pokožku působí zářícím způsobem. Chcete-li, aby vaše oči byly výraznější, obkreslete obočí rozjasňovačem a aplikujte ho na vnitřní koutky.

Oční linky

Oční linky nikdy nevyjdou z módy, takže vezměte do ruky tužku na oči a nakreslete si na víčko pěkné zahnuté linky. Budete vypadat opravdu skvěle!

Vytvořte si kouřové stíny

Kouřové stíny jsou jednou z nejpopulárnějších technik pro oční líčení. Jsou vhodné pro každou denní i noční dobu a dělají oči zářivější a výraznější.

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Nezapomínejte na bílou tužku na oči

Chcete-li, aby vaše oči působily větší, použijte bílou tužku na oči na vnitřní linky oka a to tak, že začnete u vnějšího spodního koutku a skončíte u vnitřního spodního koutku.

Prodlužte si řasy

Aby vaše řasy vypadaly delší než jsou, umístěte kartáček řasenky na spodní část řas a vzhlédněte nahoru. Poté držte kartáček ve vertikální poloze a věnujte pozornost každé řase.

Použijte tělovou rtěnku

Pokud chcete zvýraznit vaše oči, nepoužívejte příliš viditelnou rtěnku. Některé světlé lesky na rty nebo tělové rtěnky jsou perfektní volbou.

zdroj: brightside.me