Nejbizarnější diety celebrit, které jim pomáhají zůstat ve formě

Celebrity, stejně jako my, obyčejní smrtelníci, touží po skvělé postavě. Přesto právě pro ty, kteří jsou neustále na očích a vystaveni objektivům fotografů může být o něco obtížnější dostát požadavkům, které na jejich vzhled jejich fanoušci kladou. Proto většina slavných žen na své postavě tvrdě pracuje a tam, kde si většina lidí vystačí s „pouhou“ zdravou stravou a pravidelným cvičením, tyto děvy používají mnoho nekonvenčních způsobů, jak svůj pas zeštíhlit. Některé z nich jsou ale docela dost bizarní.

 Beyoncé

Zpěvačka známá svými kypřejšími tvary musela kvůli roli ve filmu Dreamgirls shodit pár kilogramů dolů. Aby toho dosáhla, zrealizovala „mistrovskou sedmidenní očistu“ za pomocí speciálního nápoje. Ten se skládá z vody, citronové šťávy, javorového sirupu a kajenského pepře. Kromě tohoto nápoje celý týden nejedla vůbec nic. Efekt to mělo a zpěvačka notně zeštíhlela. Nicméně velkou fanynkou této kúry se zřejmě nestala, neboť od té doby už tuto očistu už nikdy nezopakovala. Namísto toho ale zařazuje pravidelně několik týdnů veganské stravy.

Lady Gaga

Lady Gaga nedá dopustit na whisky. Vážně. Její dieta spočívá v tom, že můžete pít whisky kdykoli budete chtít a k tomu jíst jídla s nízkým obsahem sacharidů. Kromě toho je také nutné cvičit, a to i s hladovým žaludkem. Podle fotografií na zpěvaččině Instagramu je však tato dieta velmi účinný. Nicméně si říkáme, jak by běžný šéf reagoval, když budete pít v práci whisky. Lady Gaga tohle řešit nemusí, svým vlastním šéfem je ona sama.

Gwyneth Paltrow

Samotná Gwyneth hovoří o čemsi, co nazývá „eliminace“ a čemu vděčí za svou krásnou postavu. Tímto procesem eliminace se rozumí 21 dní speciální diety, kdy nejí lepek, mléčné výrobky či červené maso. Během těchto tří týdnů se prý hereččino tělo vyčistilo a kromě toho také zhubla.

Liv Tyler

Známá ikonická herečka a elfka z Pána prstenů, která zažila vrchol své kariéry v devadesátých letech minulého století, neustále vypadá stejně zářivě jako vždy. Aby se udržela ve formě, dodržuje jeden jediný jednoduchý trik: studené sprchy.

„Tento tip jsem dostala od přítele. Studená voda způsobuje, že se vlasové kutikuly uzavírají a vždy se cítím, jako bych se ztenčila,“ vysvětluje Liv. Nezní to sice úplně efektivně, ale když to říká, proč ne.

Obrázky: Freepik