Oblíbený hollywoodský pár Goldie Hawn a Kurt Russel oslavil 39. výročí. Prozradili, proč přesto stále nepomýšlejí na svatbu

Známá hollywoodská dvojice Goldie Hawn a Kurt Russell letos oslavila 39. výročí vztahu. Jejich skutečná láska kvete každým rokem a jdou příkladem mnoha svým kolegům i svým dětem. Valentýn je pro spoustu zamilovaných zvláštním svátkem, ale pro Goldie a Kurta je o to více výjimečným, protože přesně v tento den v roce 1983 se z nich stal pár. Přesto však stále nepomýšlejí na svatbu.

První setkání na natáčení

Poprvé to mezi nimi začalo jiskřit během natáčení snímku Odpolední směna a od té doby bez sebe neudělali ani krok. Goldie nedávno sdílela fotografii na svém instagramovém profilu, po níž napsala popisek: „Láska je spousta skvělých věcí. Všechno nejlepší k výročí, má lásko!“

Jaké je jejich tajemství

Goldie a Kurt také promluvili pro časopis People o jejich vztahu. Byli dotázáni, jaké je tajemství jejich lásky. „Prostě musíte chtít být spolu, to je celé. Nemyslím si, že je jiná cesta,“ řekla Goldie. I když jsou spolu téměř 40 let, necítí potřebu svůj vztah legalizovat. „Lidem jako jsme my oddací list nic nedá. Neměli bychom nic navíc, než co máme teď,“ vysvětlil Kurt.

Někdy manželství prostě nefunguje

Goldie mluví o svých dětech a jejich vztazích. Někteří žijí v manželství, některým to nevyšlo. Zkrátka a dobře se domnívá, že ne vždy manželství musí fungovat. Někdy pro udržení vztahu nestačí. „Není to všechno jen o manželství. Je to o lidech a vztazích a o touze zůstat spolu. To je na tom to důležité,“ pokračuje Goldie.

Láska na první pohled

Když se Goldie s Kurtem poprvé setkali, herečka už byla matkou dvou dětí z jejího druhého manželství. Když však zahlédla Kurta, okamžitě se zamilovala. Věděla, že vidí svou pravou lásku, nebyla v tom žádná přetvářka, jen čistý cit. „Láska, vděčnost, soucit, protože někdy každý muž nebo každá žena svého partnera dovádí k šílenství, rodina, zábava, smích a milování. Pokud se o všechny tyto věci nepostaráte, vztah je u konce,“ pokračovala Goldie. Zmínila se také o jedné radě ohledně monogamie. „Monogamie je velice těžká věc. Jste v rozkvětu svého života, přitahují vás jiní lidé, dokonce se může stát, že o nich budete fantazírovat. Může to být riskantní, pokud si neuvědomíte, že to může zničit opravdu dobrou věc,“ ukončila herečka.

Úvodní obrázek: Featureflash Photo Agency / Shutterstock, Zdroj: Hellomagazine.com