Odstraňte chloupky snadno a rychle pomocí glycerinového mýdla

Chloupky jsou na těle často nežádoucí, a tak ženy hledají cesty, jak je odstranit. Mezi ty se řadí třeba použití vosků, epilátorů, depilátorů, ale i žiletek nebo laserů. Dále existuje ještě jedna opomíjená možnost, na kterou se podíváme společně. Zaujme svou jednoduchostí. A co je základem? Glycerinové mýdlo.

Postačí jenom tři ingredience

Unikátní na této metodě je to, že vám postačí jenom tři ingredience. To jasně potvrzuje její celkovou jednoduchost. Pokud se na ně máme podívat, tak tou první je glycerinové mýdlo. Druhou ingrediencí je síran barnatý. Třetí ingredience je celkem unikátní, jelikož se jedná o šafrán. Ten se sice více používá ve vaření, ale zde přispěje k odstranění chloupků.

Rozpusťte ve vodní lázni

Postup přípravy jednoduše zvládnete ve své kuchyni. Postačí vám hrnec, do kterého nalijte vodu, přidejte mýdlo a začněte ohřívat. Se zvyšující-se teplotou se začnou dané ingredience také rozpouštět. Když k tomu dojde, můžete přidat šafrán a vše důkladně promíchejte. Následně stačí do vody přidat složku poslední, kterou je síran. Jakmile se rozpustí, jste připraveni.

Nalijte do menších nádob

Abyste si tuto směs na odstraňování chloupků nemuseli připravovat stále dokonala, rozlijte ji do několika menších uzavíratelných sklenic, díky čemuž ji budete mít připravenou kdykoliv budete potřebovat. Stačí ji skladovat na temném a suchém místě.

Použití je velmi jednoduché

Jak na to? Vezměte trochu dané směsi a aplikujte ji na místo, kde chcete chloupky odstranit. Důkladně natírejte danou plochu vašeho těla. Vše by mělo připomínat situaci, jako když se mydlíte mýdlem. Podobná bude i konzistence této hmoty. Bude bílá a bude lehce pěnit.

Nechte na svém těle působit zhruba 5 minut. Potom vezměte hadřík, popřípadě stěrku a směs odstraňte. Najednou zjistíte, že neodstraňujete jenom ji, ale že také mizí chloupky, kterých jste se chtěli zbavit. Následně kůži ošetřete tělovým mlékem a je hotovo.