Podivné módní trendy, které by měly navždy zmizet

Ve jménu módy občas nosíme hodně divné věci. Pojďme si představit několik trendům, ze kterých jsme možná byli kdysi nadšení. Podíváme-li se na ně ale nadčasovou optikou, řekneme si: nikdy více. S elegancí mají totiž pramálo společného…

Kalhoty s rozkrokem u kolen

Hiphopové kalhoty kdysi bývaly symbolem svobody, dnes ale působí spíše rozpačitě. Zvlášť když je mají starší lidé než puberťáci.

Nejedná se o samotné džíny, ale o způsob, jak je někdo nosí. Jsme přesvědčeni, že víte, co tím myslíme … Starší generace o tom žertují, protože to nejen vypadá směšně, ale musí být také neuvěřitelně nepohodlné! Pochází to od bruslařů a hiphoperů v devadesátých letech. V té době byl to symbol svobody, ale je dnes je to už jenom trapné.

Příliš děravé džíny

Roztrhané džíny působí rebelsky, ale nic se nemá přehánět.

Džíny jsou oblečení pro rebely. Od Marlboro Cowboy až po Paul McCartney. Modré, silné a co je nejdůležitější – jsou odolné a spolehlivé. Několik děr je v pořádku, ale džíny, kde je víc děr než tkaniny vypadají strašně.

Crocsy

Crocsy jsou synonymem pohodlí, ale jako společenská obuv do města se vážně nehodí.

Ano, jsou pohodlné a nepromokavé, ale je mnoho věcí, které jsou pohodlné a nepromokavé, a přesto je nenosíme venku. Byly původně navrženy pro lidi, kteří vyžadovali zvláštní péči o nohy , ale nějak se nám podařilo je nacpat do každodenního oblečení a dokonce i do světa vysoké módy.

Průhledné oblečení, boty a doplňky

Průhlednost je sice na chvíli zajímavá, ale vážně chcete, aby všichni věděli, co máte v tašce?

Existuje mnoho důvodů, proč nosíme oblečení – abychom se zakryli, byli v teple a pohodlí a styloví. Transparentní boty a průhledné oblečení neposkytují tolik představivosti, nepomáhají tělu regulovat teplotu, nejsou pohodlné a rozhodně už vůbec nejsou stylové.

Nadměrné košile pro muže

Košile jsou prima, ale neměly by vypadat, jako když jste je zdědili po starším bratrovi.

Tyto košile vám okamžitě připomenou někoho, kdo právě vyčistil garáž v horkém letním dni, že? To není dobrá módní volba, protože tyto košile jsou obvykle vyrobeny z nekvalitního materiálu, což znamená, že ztrácejí svůj tvar. Brzy vypadají jako stará pyžamová košile, kterou jste měli vyhodit už před deseti lety.

Kožešinové mokasíny

Kožešinka vypadá úchvatně, ale jenom u vás doma v pokoji. Jakmile v ní vyrazíte ven, bílá se změní na černou.

Ano, vaše nové růžové kožešinové mokasíny jsou opravdu roztomilé, ale jenom do okamžiku, než vyjdete ven. Všichni víme, co se stane s novým párem bílých bot na našich ulicích, a to je jen kůže nebo tkanina! Kožešina se ušpiní mnohem snadněji, takže za několik hodin to bude vypadat, jako byste se prošli blátem a nemůžete ho otřít.

Pyžamo na veřejnosti

Pyžamo na ven? Jedině tehdy, když jde o veselý festival. Jinak raději ne.

Krása pyžam je, že jsou pohodlné a můžete v nich spát. Tuto krásu ale úplně ztratí, když v nich půjdete do práce. Myšlenkou trendu je, že nebudete trávit čas tím, co budete nosit, ale zaměříte se na důležité věci. Je to skvělý nápad, který se ale nerozšířil. Proto když vás někdo vidí venku v pyžamu, myslí si, že je to s vámi špatné.

Zdroje: brightside.me