Přírodní medicína: Na křečové žíly zabírá obyčejná mrkev

Křečové žíly jsou nejenom zdravotním problémem, ale také estetickým. Trápí hlavně ženy a ty hledají cesty, jak se jich zbavit. Patříte mezi ně? Pak vás jistě zaujme to, že nejlepší řešení je často tím nejjednodušším.

Proč se křečové žíly objevují?

Nejprve začneme fakty, které s výskytem křečových žil souvisí. Proč se vlastně objevují? Hlavním důvodem je časté stání a nedostatek pohybu. Zapracujte na tom a možné se ani neobjeví. Anebo ano, jelikož vliv mají o problémy s krevním oběhem, stejně jako věk, nebo též hormonální změny. Je toho mnoho, co vaši krásu a zdraví ovlivní.

Využijte sílu přírody

V lékárnách nebo drogeriích jistě najdete celou řadu produktů, které jsou určené na křečové žíly. Jsou ty pravé? Zhodnoťte, zda chcete dávat velké peníze za trochu krému, zda chcete svou kůži mazat něčím co obsahuje mnoho chemie a také zda risknete možné negativní účinky, které tyto produkty mohou mít. My raději doporučíme přírodní metodu.

Použijte tyto suroviny

Běžně je znáte. Když je smícháte dohromady, vznikne unikátní směs, která je na křečové žíly ta pravá. Už po několika aplikacích můžete vidět výrazný rozdíl. Co budete potřebovat? Věci, které máte běžně doma. V lednici, spíži i na okně v květináči.

  • ½ šálku dužiny z aloe vera
  • ½ šálku mrkve
  • Trochu jablečného octa

A příprava? Je jednoduché. Aloe nakrájejte na menší kousky, mrkev nahrubo nastrouhejte a obojí vložte do mixéru. Ten zapněte, rozsekejte na jemno a přidáním octa vytvořte požadovanou konzistenci. A jste připraveni.

Aplikujte na problémová místa

Tento unikátní přírodní lék už stačí jenom aplikovat na konkrétní problémová místa, kde vás křečové žíly trápí. Po aplikaci nechte směs působit asi hodinu a potom ji opláchněte. Nejlépe střídavě teplou a studeno vodou, což výrazným způsobem podpoří prokrvování.