Ruličky od toaletního papíru nevyhazujte. Vyrobte si z nich originální vánoční ozdoby

Vánoce se nezadržitelně blíží. Pokud přemýšlíte nad tím, jak si ozdobíte byt nebo dům, a dále také váš stromeček, máme pro vás několik tipů. Vánoční ozdoby totiž nemusíte kupovat. Můžete si je vyrobit. A to jednoduše z obyčejných ruliček toaletního papíru.

Věnec na dveře

Chcete vánoční věnec, který se skvěle hodí třeba na dveře, ale i kamkoliv jinam? Stačí pár nastříhaných ruliček od toaletního papíru, zelená barva a k tomu lepidlo. Rázem vznikne tato nádherná dekorace.

Stylové sovičky

Chcete vánoční ozdoby, které budou připomínat zvířata? Pokud ano, doporučujeme zkusit tyto nádherné sovy. A i tady vám plně postačí jenom pár ruliček od toaletního papíru, trocha času a nějaká ta zručnost. A je hotovo.

Komín se Santou

Pokud vám nevadí motivy, ve kterých má hlavní roli Santa Claus, rozhodně byste si měli vyrobit právě tyto konkrétní. Samotná rulička poslouží jako komín. Z kousků papíru si potom vytvoříte samotnou postavu, pytel s dárky a máte hotovo. 

Originální vánoční postavičky

Nemusí to být jenom Santa Claus. Z ruliček od toaletního papíru si můžete vyrobit i celou řadu dalších a rozhodně i velmi originálních postaviček. Ani tady se fantazii meze nekladou. Podívejte se na obrázek pro inspiraci, ať víte, čím začít.

Papírový stromeček

Ano, i ten je možné si vyronit. Pokud chcete jednoduchost, použijte rulička tak jak jsou. Stejně tak je však můžete i natřít na zeleno. A co dát do vzniklých prostor? Třeba vánoční kouličky, stejně jako kolekci, nebo cokoliv jiného.

Nádherní sobíci

Pokud máte děti, rozhodně si s nimi musíte vyrobit netradičního soba. A nezůstávejte jenom u jednoho. Klidně jich vyrobte hned několik. Jsou nádherní a jsou velmi vtipní na pohled.

Stylový Santa

Ještě jednou Santa. Tentokrát pravděpodobně v tom nejvěrnějším provedení. Jednotlivé figurky doporučujeme doplnit provázkem, díky čemuž je můžete následně pověsit na stromeček. Originálnější ozdoby na něm mít jistě nebudete.