Srovnání měsíčního nájemného ve velkých světových městech

Byty v různých městech mají různou výši nájemného. My jsme pro vás udělali seznam 15 bytů ve velkých městech po celém světě, které mají přibližnou cenu nájmu okolo 22 000,- v přepočtu za měsíc. A nezapomněli jsme ani na naši milovanou Prahu.

Paříž, Francie

Toto místo v Paříži stojí zhruba 23 694,- na měsíc, ale řekněte sami, není te malebný výhled z oken k nezaplacení? Slavnou Eiffelovu věž můžete vidět z prostorného balkonu útulného a prosvětleného bytu. Takže, kdo se stěhuje jako první?

Mérida, Mexiko

Prostor na obrázku stojí pouze 18 722 korun na měsíc. Můžete zde najít tři ložnice a čtyři koupelny. Navíc, je vybaven bazénem. Jistě budete souhlasit, že na takovém místě bude lepší a levnější žití než v bytech v New Yorku, které jsou těsné a nákladné.

Buenos Aires, Argentina

Malebný apartmán ve stylu uměleckého studia v Buenos Aires zahrnuje velkou manželskou postel, televizi, vybavený balkón a v podstatě vše, co můžete vidět na obrázku. K tomu si přidejte týdenní úklidovou službu zahrnutou v poměrné nízkém nájemném 22 000,- měsíčně.

Praha, Česká republika

Byt v Praze je navržen tak, aby poskytoval maximální prostor se zářivým moderním vzhledem. Vše je na tomto místě uspořádáno tak, aby působilo celistvě a jedno se hodilo ke druhému. Cena je pouhých 22 198,-.

Madrid, Španělsko

Elegantní apartmán s celkovou výší nájmu 21 098,- se nachází v Malaseně, jedné z nejznámějších městských částí v Madridu. Jedná se o plně zařízený podkrovní byt, na kterém je nejlepší výhled na město, jenž si můžete vychutnávat na prostorné terase.

Bali, Indonésie

Jedná se o samostatnou vilu na Bali se dvěma ložnicemi a koupelnou s posuvnými skleněnými dveřmi. Stojí pouhých 22 902,- měsíčně a za tuto cenu si můžete také užívat okolní svěží lesy kolem celého prostoru.

Řím, Itálie

Rozumnou cenu 23 694,- měsíčně nabízí tento elegantní byt se všemi službami včetně televize a internetu. Jde o plně zařízený byt a nejlepší částí jsou okna v ložnici, z kterých si můžete vychutnávat výhled na většinu turistických atrakcí v Říme.

Tavira, Portugalsko

Krásné město Tavira je umístěno na jihovýchodním pobřeží Portugalska a hostí tento plně zařízený apartmán se snadným přístupem na pláž za pouhých 14 476,-.

Stockholm, Švédsko

Teplý byt nedaleko Stockholmu se může pyšnit dvěma ložnicemi a obloženou dřevěnou podlahou s přírodní krásou všude kolem. Místo za zhruba 22 176,- měsíčně je ideální pro ty, kteří si chtějí ukrást kousek přírody pro sebe a chtějí jí zůstat nablízku.

Tokio, Japonsko

Tento kompletní byt v Tokiu je vybaven roztomilým balkonem. Zprvu se může zdát trochu těsný, ale je velice útulný a přímo v centru Tokia. Umožňuje přístup k výtahu a přichází na 21 208,- za měsíc.

Berlín, Německo

Apartmán s jednou ložnicí a slunečním světlem leží v samém centru Berlína. Měsíční částka činí 20 944,- a vzhledem k dané lokaci je opravdu nízká.

Rabat, Maroko

Plně zařízený byt se nachází v hlavním městě Maroka v Rabatu a jeho prostor nabízí dvě ložnice a dokonce také bazén. Pokud se chystáte strávit nějaký čas v Maroku, jedná se o ideální místo pro vás za 17 688,- měsíčně.

Alajuela, Kostarika

Alajuela je situovaná v tropickém suchém lese Kostariky a nabízí. Pokud byste snad chtěli být ráno buzeni kvílením opic a skřehotáním papoušků, je to místo přesně pro vás. Byt v Alajuele je vybaven ložnicí a nádherným výhledem. To vše i s bazénem si můžete užívat za 20 900,- měsíčně.

Dugi Rat, Chorvatsko

Apartmán v Dugi Rat v Chorvatsku je plážový uzavřený dům s úchvatným výhledem na Jaderské moře. Pohled může být k nezaplacení, ale pobyt vás bude stát měsíčně 22 550,-.

Brooklyn, New York

Tento byt v Brooklynu v New Yorku přichází se samými výhodami. Veliký balkón a poměrně nízká cena 22 000,- měsíčně. Nejvhodnější je pro ty, kteří neradi strkají nos do vaření, protože tady kuchyň nenajdou.

zdroj: banter.fun