Strastiplná životní cesta herce Vala Kilmera. Porazil rakovinu a přivedl na svět vlastní dokument plný nostalgie

Herec Val Kilmer nebyl v posledních letech před kamerou příliš vidět. To ale neznamená, že se ničemu nevěnoval. V roce 2020 vydal své memoáry, které  těší fantastickým recenzím. Připravuje se také na vydání zvláštního projektu – vlastního dokumentu.

Strastiplná životní cesta

Není žádným tajemstvím, že Val zrovna neměl v posledních letech na růžích ustláno. V roce 2015 mu byla diagnostikována rakovina hrtanu, která byla natolik agresivní, že se nevyhnul tracheotomii, jež navždy ovlivnila jeho schopnost řeči. V připravovaném dokumentu se fanoušci mohou těšit na skutečný život Vala Kilmera, kde se neopomíjí ani tato část jeho cesty.

Velké odhalení

Dokument se bude jmenovat Val a budou v něm uvedeny i scény, v nichž Val Kilmer odhalí svou rakovinu. Až v tuto chvíli se konečně cítil pochopen. Dokument také obsahuje soustu záběrů z dřívějších dob jeho života, což z něj dělá nostalgický snímek pro všechny jeho fanoušky. Spoustu záběrů si natočil sám, při každé příležitosti u sebe nosil videokameru, takže se můžete těšit na skutečně autentické záběry, zákulisí při natáčení jeho filmů a také na setkání s mnoha dalšími celebritami.

Dokument představuje desítky let záběrů sestavených skutečně výjimečným způsobem. Pokud jste Valovými velkými fanoušky, věříme, že nebudete zklamáni.

Úvodní obrázek: Tinseltown / Shutterstock, Zdroj: Littlethings.com