Tajemství hotelů, které vám mohou ušetřit peníze a získat extra služby navíc

Pokud často cestujete, možná pro vás následující seznam nebude až takové překvapení, ale přesto, nevíte-li vše, je možné, že vám některý tip ušetří další výdaje za ubytování v hotelu. Hotely chtějí zpravidla na všem ušetřit a nejvíce na nás hostech, ale budeme-li znát některá z jejich tajemství, může to pro nás být jen zisk.

Ve většině hotelích byla spáchána sebevražda

Místní obyvatelé, kteří nechtějí, aby jejich mrtvé tělo nalezli blízcí, spáchají sebevraždu v hotelu poblíž svého domova. Je to sice tragické, ale je to pravda.

Zaměstnanci hotelů mají dobré vztahy s policií

Pokud se zaměstnancům hotelu bude zdát cokoliv podezřelé, budou první, kdo volá policii. Buďte proto opatrní a chovejte se podle zákona.

Zaměstnanci úklidu mají tu nejtěžší práci, ale jsou placeni nejméně

Chovejte se k nim proto velkoryse, buďte čistotní, i když jste na dovolené a nezapomínejte na spropitné.

Většina hotelů neověřuje své zaměstnance

Nejlépe uděláte, budete-li si s sebou na cesty brát co nejméně cenností nebo je nosit neustále při sobě, protože zaměstnanci hotelu mohou být ti, kdo vám je ukradne jako první.

Bezpečnost v hotelech není tak dokonalá, jak si můžete myslet

Většině vstupních karet po odhlášení nedojde platnost, proto rozhodne-li se osoba ubytovaná před vámi vrátit, může se v klidu dostat do pokoje, kde jste nyní ubytovaní vy.

Chcete-li si rezervovat pokoj, nejlepší způsob je zavolat přímo do hotelu

Ušetřete si peníze a zavolejte přímo na recepci, abyste získali ty nejlepší sazby za ubytování.

Hezčí pokoj za trochu zdvořilosti

Pokud budete milí a zdvořilí při vašem příjezdu na hotel, může vám takové chování zajistit hezčí pokoj. Věřte, že zkusit štěstí vás bolet nebude, můžete jen získat.

Bezplatné služby navíc za pravidelnou návštěvu

Pokud často cestujete do jednoho města, vybírejte si stále stejný hotel. Personál vás pozná a to vám může zajistit bezplatné a lepší služby.

Podlahy v hotelu nejsou tak čisté, jak se může na první pohled zdát

 

Většina podlah v hotelech je pokrytá kobercem, které v sobě mohou držet spoustu špíny, prachu a bakterií. Nezouvejte si  proto boty ani ponožky, i když jste ve svém pokoji.

Platíte za umístění hotelu

Hotely postavené na dobrých místech obecně stojí více peněz kvůli okolním atrakcím a lepší dostupnosti.

zdroj: list25.com