Trapné otázky ohledně pohlavního styku, na které se ženy stydí zeptat

Jak už jste se jistě několikrát za svůj života sama přesvědčila, svět musí být v rovnováze. Vše má svůj klad i zápor, vždy je nějaké pro a proti. Stejně tak je tomu i u sexu! Sex je rozhodně považován za kladný prvek v našem životě, ale ani při jeho provozování se nevyhneme jistým překážkám, trapným situacím, nevysvětlitelným věcem, které ho doprovází a o kterých je ještě horší následně mluvit. Proto jsme si pro vás dnes připravili několik odpovědí na otázky ohledně pohlavního styku, na něž jste se bála zeptat.

Je možné zabránit “gueefingu” během sexu?

Vaginální plynatost, běžně známá jako “queefing”, je zachycený vzduch ve vagíně, který se v důsledku pohlavního styku uvolňuje. Přestože toho není moc, jak zabránit tomuto rušivému jevu, doporučuje se vyzkoušet Kegelovy cviky. Obecně posilují svaly pánevního dna natolik, že mohou skrýt vaginální “prdění”.

Jak pomoci partnerovi zlepšit jeho výkon, aniž byste ho urazila? 

Chcete-li partnerovi sdělit své potřeby, musíte se je nejdříve naučit formulovat sama pro sebe. Stravte nejdříve čas sama se sebou a přijďte na to, co se vám líbí. Pak posuďte rozdíl mezi tím a tím, co dělá váš partner. Pokud zjistíte nějaký rozpor, požádejte ho, aby poupravil svou techniku. Povzbuďte ho, chvalte ho a pokuste se na to jít trochu oklikou: “Opravdu se mi líbí, když…Může zkusit…?”

Je s vámi něco špatně, pokud jste nikdy při sexu nedosáhla orgasmu?

Ne, není! Na základě studií může dosáhnout orgasmu při samotném pohlavním styku asi jen 18% všech žen. Pokud patříte do druhé skupiny a máte problém s dosažením orgasmu, existuje řada věcí, které můžete vyzkoušet. Opět jsme u Kegelových cviků na posílení pánevního dna. Svaly, které procvičujete, jsou stejné svaly, které se stahují během orgasmu. Navíc vám v budoucnu pomohou i s povolenými stydkými pysky, které přicházejí po porodu nebo s postupem věku. Co se pak týká samotného sexu, experimentujte. Zkuste se zaměřit na stimulaci klitorisu, mějte delší předehru, pořiďte si erotické hračky, cokoli, co si s partnerem dokážete představit. 

Kde je váš G-bod?

Nepolapitelný G-bod! No, řekneme vám, že nikde! Přesněji řečeno nejde o samostatnou část ženského těla. Ve stěně pochvy není zjevná tkáň, která by představovala G-bod, jenž by nás měl dostat do stavu extáze, ale místo toho je v pochvě oblast, která je součástí rozsáhlejší “klitorální sítě”. 

Jak se vám dnešní článek líbil? Pokud se vám zdál užitečný, nezapomeňte ho sdílet mezi svými kamarádkami.

Zdroj: womenworking.com