Typy lidí, se kterými byste za žádnou cenu neměli udržovat vážný vztah

Šťastné vztahy vytvářejí stovky maličkostí a jednou z nich je i věrnost. Všichni jistě souhlasíme s tím, že je velmi důležité mít v našeho partnera důvěru. Ovšem někteří lidé si nemohou pomoct a řídit se věrností prostě nedokáží.

My jsme se rozhodli ukázat vám různé typy lidí, se kterými byste neměli nikdy udržovat vážný vztah.

Narcista

Narcista nebude nikdy spokojen s láskou pouze od jednoho člověka. Touží po obdivu od každého. Neustále hledá dokonalého partnera a opravdu si myslí, že jejich současný vztah není pro ně dost ideální k tomu, aby v něm mohl pokračovat. A samozřejmě obviňují každého kromě sebe.

Věčný romantik

Pro romantického člověka je velmi důležitá fáze svádění a vytváření nového vztahu. Tito lidé milují nové dojmy a nemohou vystát rutinu. Prostě se začnou nudit. Aby tomu zabránili, hledají nové možnosti zábavy, které jim opět přinesou štěstí. Nejvíce nenávidí jakékoliv hranice a omezení. Vyžadují svobodu.

Člověk bez sebedůvěry

Všichni svým způsobem postrádáme sebevědomí v jedné nebo více oblastech. Nicméně, pokud člověk neví, jak žít svůj vlastní život a neustále potřebuje souhlas někoho jiného, jedná se pro vás o nebezpečné znamení. Jakmile tyto typy lidí vidí sebemenší náznak odcizení, okamžitě začnou pochybovat a hledat nový vztah, v němž očekávají, že bude všechno jinak.

Příliš velký sobec

Sobečtí lidé jsou natolik zahleděni do sebe, že nikdy nepřijmou skutečnost, že jejich nejbližší nebo nejdražší by mohli také trpět. Nicméně, chápou, že oni mohou být tím důvodem, proč trpí. Sobečtí lidé věří, že morální normy pro ně prostě neexistují. Sami sobě vždy odpustí věci, které nemohou u druhých vystát.

Člověk, co neustále trpí

Člověk, co si vždy hraje na mučedníka. Jakákoliv maličkost ho může rozesmutnit. Tento typ lidí vždy bude hledat někoho, kdo je bude utěšovat. Jakmile jim jejich partneři nedokáží dopřát neustálé uklidňování, začnou si hledat někoho nového.

Kritik

Další typ člověka, který není dostatečně sebevědomý. Ti, kteří neustále druhé lidi kritizují i na základě maličkostí nebo předávají nevyžádané rady, trpí nízkým sebevědomím a kritiku používají pouze jako prostředek pro zvýšení své sebedůvěry. Zřejmě není třeba dodávat, že se nebojí ublížit lidem kolem sebe a nejsou schopni tvořit zdravý vztah.

zdroj: brightside.me