Ústní voda nejen pro svěží dech. Podívejte se, kde všude se dá použít

Ústní voda se dá použít i jinak než v péči o zuby a dásně. Může se stát dobrým pomocníkem jak ve vaší domácnosti, tak i lékem na různé zdravotní problémy. Podívejte se, co vše dokáže.

Vyčistí vaši toaletu

Není třeba používat různé toxické chemikálie, které obsahuje většina běžných čističů. Když chcete lepší metodu, použijte tuto ústní vodu. Nalijte ji na stěny toalety a pomocí štětky čistěte. Odstraníte nečistoty, bakterie a vaše toaleta bude opět svěží.

Nahradí klasickou pedikúru

Máte na svých nohách tvrdou a nevzhlednou kůži? Pokud nechcete kupovat pilníky nebo chodit na pedikúru, použijte právě Listerine. Namočte do něho na 20 minut své nohy, které budou o poznání krásnější.

Odstraní plíseň na nohou

Plísně na nohou mezi prsty, nebo na nehtech, se nemusí léčit jenom různými tinkturami z lékáren. Pomocí může i tato ústní voda. Stačí jí pravidelně aplikovat na postižená místa a za pár dní nebude po plísních ani památky.

Zmírní vaše pocení

Místo klasického antiperspirantu lze používat i ústní vodu Listerine. Stačí ji nanést na odličovací tampon a s ním několikrát přejet ve vašem podpaždí. Zmírní tvorbu potu a samozřejmě potlačí i nepříjemný zápach s ním spojený.

Zbaví vás lupů

Není třeba kupovat šampony proti lupům. Stačí trochu této ústní vody vmasírovat do pokožky hlavy a lupy budou za pár dní pryč. Ideální jak v případě léčby výskytu lupů, tak jako jednoduchá prevence.

Zahubí parazity vašich domácích mazlíčků

Máte obavy z toho, že má váš pes blechy nebo jiné parazity? Přidejte Listerine k běžnému šamponu a svého psa umyjte tak, jak jste zvyklí. Paraziti budou minulostí.

zdroj: zeptha.com