Vědci dospěli k závěru, že některé esenciální oleje mohou zastavit rozvoj rakoviny

oil

Představte si, že vědci dospěli k závěru, že některé esenciální oleje mohou zastavit rozvoj rakoviny. Vědci zjistili, že frekvence buněčných vibrací v lidském těle může vypovídat o stavu těla. Zdravé tělo má zpravidla frekvenci 62 až 78 MHz, zatímco frekvence onemocněného těla je 58 Hz.

cancer

Nebudete věřit, ale negativní myšlenky mohou také ovlivnit frekvenci vibrací v buňkách Vašeho těla! Studie potvrzují, že negativní myšlení může snížit tuto frekvenci v průměru o 12 MHz. Pozitivní myšlenky naopak zvyšují kmitání v průměru o 10 MHz. Takže myslete pozitivně!

Vlastnosti esenciálních olejů

Bruce Tainio, vedoucí oddělení zemědělství na univerzitě ve východním Washingtonu, studuje účinky éterických olejů na lidské tělo. Dospěl k závěru, že většina aromatických olejů má frekvenci kmitů na úrovni 52 MHz a hladina esenciálního oleje dosáhne nejvyšší úrovně 320 MHz!

1. Rakovina jater a plic – esenciální olej Kadidlooil

Je dokázáno, že tento olej pomáhá potlačit růst rakovinných buněk a reguluje životní cyklus zdravých buněk.

2. Rakovina prsu – heřmánkový, skořicový a tymiánový olej oil

Tyto oleje mají kromě protirakovinných vlastností vysokou antibakteriální účinnost. Esenciální oleje z oregana také vykazovaly dobré výsledky v boji proti rakovině prsu.

3. Rakovina kůže – levandulový olej, heřmánekoil

Do vany si přidejte heřmánkový a levandulový olej, mohou zmírnit silnou bolest. Do koupele přidáte 2-3 kapky oleje a pocítíte úlevu.

4. Leukemie – kmínový a rozmarýnový olejoil

Tyto oleje jsou doporučovány také pro prevenci onemocnění a jako obecné posilování imunity.

5. Rakovina slinivky – levandulový olej`oil

Tento olej lze používat jak z vnějšku, tak zevnitř.

Je třeba používat pouze čisté oleje (nezředěné). Používejte 1-3 kapky oleje, 3-4 týdny po sobě. Pro takovou léčbu existuje předpoklad – přítomnost emulgátorů (lžíce medu, sirupu, džemu nebo krému). Ujistěte se, že dodržujete správné dávkování.

oil

Je třeba si uvědomit, že léčba olejem by měla trvat nejméně dva měsíce. Pamatujte si, že esenciální oleje mohou také pomoci v boji proti negativním účinkům chemoterapie.

Zdroj: takprosto.cc