Věříte na osud? Nebo dáváte spíše přednost náhodám? Přečtěte si příběh tohoto manželského páru, jehož setkání se zdá být čím dál tím více zvláštnější

Většina z nás by si velmi přála potkat někoho, kdo má stejné datum narození jako my. Tento pár toto přání navýšil na jinou úroveň. Nejen, že se totiž narodili ve stejný den, ale také ve stejné nemocnici. Anthony a Jamie Burkettovi jsou ukázkou milostného příběhu, který je jedním z nejnepravděpodobnějších, který jste kdy slyšeli.

Potkali se na populární internetové seznamce před třemi lety a okamžitě zaplála jiskra. Když Jamie obdržela od Anthonyho e-mail, uvědomila si, že je mezi nimi něco víc než pouhá přitažlivost, co je přivedlo k sobě. Čísla 11493, která e-mail obsahoval jí byla velice dobře známa a věděla, že mají více společného, než by si kdokoliv mohl představit.

Jakmile číslice uviděla, došlo jí, že oba mají stejné datum narození. Zeptala se ho tedy, zdali je její podezření správné a Anthony ji potvrdil, že ano. Nejedná se o až tak velikou náhodu, na světě existuje více než 19 milionů lidí, kteří slaví narozeniny ve stejný den jako někdo jiný. Ovšem v tomto případě oba zjistí, že jejich společné datum narození není všechno a jedná se o mnohem více.

Po dalším zjištění, že oba žijí ve stejné oblasti, pokládali jeden druhému více a více otázek. Netrvalo dlouho než zjistili, že se skutečně narodili ve stejný den a dokonce i ve stejné nemocnici. I ve stejném oddělení během 17 hodin 14.1.1993.

Představa, že jsme na stejném místě ve stejný čas jako náš potencionální blízký člověk v budoucnu, hladí u srdce. Technicky vzato, toto bylo jejich první rande. Rovněž měli stejnou porodní váhu a oba jsou leváci.

Všechny tyto náhody jen více manželský pár sblížily. Jako věřící křesťané si byli jisti, že je dohromady svedl osud. Vzali se v místním kostele a my jim přejeme vše nejlepší na jejich společné cestě životem.

zdroj: viralnova.com