Vyčistěte svou krev. Poslouží vám k tomu správné potraviny jako jablka nebo grapefruit

Krev je tou nejdůležitější tekutinou v našem těle. I proto bychom měli myslet na to, aby v ní nebyla žádné nečistoty, které mohou náš organismus ohrožovat. Čistit krev nemusí jenom dialýza, ale mohou to zajistit i správné potraviny. Zjistěte, které jsou ty pravé.

Voda z kohoutku

Začneme tím patrně nejobyčejnějším. I běžná voda z kohoutku je skvělým pomocníkem při čištění krve. Stačí ji pít pravidelně každý den a dodržovat správná pitný režim. To znamená asi 2 litry vody denně.

Borůvky

Oblíbené ovoce, které si lze zdarma nasbírat v lese. Nejenom, že mají mnoho možností využití. Jsou i skvělou volbou, jak se dá efektivně vyčistit krev pomocí snadné přírodní metody. Stačí je konzumovat.

Brusinky

Známé jsou hlavně jako pomocník na močové ústrojí, ale stejně tak dobře umí zajistit i čistotu vaší krve. Zařaďte je do jídelníčku jak ve formě celých brusinek, tak i ve formě šťáv, nebo nápojů.

Káva

V nadměrném množství může škodit. To ví každý. Když to s ní nebudete přehánět, může naopak pomoci. Pomůže v mnoha oblastech vašeho zdraví a jednou z nich je i čistota vaší krve. Zkuste ji.

Česnek

Je znám jako přírodní antibiotikum a doporučuje se při nachlazení. Tím ale jeho síla nekončí. Hodí se i když chcete prospět své krvi. Ideální je prolisovaný čerstvý česnek s trochou medu.

Grapefruit

Nebojte se jejich kyselosti. Není tak strašná, jak se říká. A až zjistíte, jak výrazně dokážou prospět vašemu tělu, dost možná jimi nahradíte klasické mandarinky nebo pomeranče.

Jablka

Nejznámější a nejběžnější druh ovoce u nás. Je jedno, jakou odrůdu zvolíte. Důležité je jíst jablka pravidelně a pokud možno i se slupkou. V ní je totiž obsažena i velmi důležitá vláknina.