Vyhodit ruličku od toaleťáku bylo chybou. Dá se prakticky využít v koupelně, obýváku i na zahradě

Dojde vám toaletní papír a vy ruličku hodíte do odpadkového koše? Až zjistíte, co všechno z nich můžete vyrobit, už to tak nikdy znovu neuděláte. Ukážeme vám výčet nápadů, které jsou jak praktické, tak pouze dekorační.

Organizér na stůl

Stále se vám někde válí tužky, propisky, pastelky, svorky, špendlíky a další kancelářská technika? Konečně jí můžete dát ten pravý řád. A to velmi jednoduše, díky ruličkám od toaletního papíru. Ve vaší pracovně, i na dětském psacím stole konečně zajistí potřebný řád.

Váza

Na první pohled rozhodně nepoznáte, že základem této unikátní vázy jsou skutečně ruličky od toaletního papíru. Výroba je přitom velmi jednoduchá. Stačilo jenom dát pár ruliček nad sebe, nalepit na ně drobné kamínky a bylo hotovo. Na řezané květiny ideální.

Květináče

Máme na mysli ty, které využijete na klíčení a potom na pěstování sazenic. Stačit vám bude pouze mistička, do které dáte ruličky jednu vedle druhé. Ty potom naplníte hlínou a do každé z nich umístíte semínko, které vyklíčí a později se z něho vytvoří i malá sazenice. Tu lze následně přesadit i s ruličkou.

Konferenční stolek

Že to není možné? Ale je. Pouze bude třeba myslet na stabilitu a také potřebnou nosnost. Proto je lepší místo klasických ruliček použít větší kartonové válce. Potom je poskládejte do požadovaného tvaru a na ně umístěte skleněnou, ale klidně i dřevěnou desku.

Regály

I k tomu se dá použít něco tak obyčejného, co běžně využijete. Pokud máte rádi různé miniatury a chcete si je vystavit na své police, není rozhodně nic lepšího, než využít tuto variantu a vyronit si opravdu povedené stylové regály.

Co říkáte na dnešní tipy? Dejte nám vědět váš názor do komentářů.

Obrázky: Pixabay / Pinterest