Zařaďte se do skupiny žen, které při milování pravidelně dosahují vyvrcholení. Tyto metody vám pomohou k intenzivnějšímu potěšení

Ženský orgasmus může být velice vzrušující, ale stejně tak i těžko dosažitelný zážitek. Pokud patříte mezi těch šťastných 25% žen, které jsou schopné dosáhnout orgasmu během penetrace, jistě dobře víte, jak elektrizující to může být pocit. Ale pro mnohé z nás je dosažení vrcholu obtížné, což může nastat z různých důvodů – nedostatek klitorisové stimulace nebo krátká předehra. Především je ale třeba myslet na to, že vagina je sval a svaly mohou být cvičeny. Posílení vagíny a pánevního dna může zpevnit vaginální stěny, což vede k lepšímu sexu a tím i intenzivnějšímu orgasmu. A my vám dnes ukážeme, jaká cvičení dokáží zvýšit vaše potěšení.

Kegelovy cviky

Kegelovy cviky jsou zřejmě nejznámějším vaginálním cvičenímpro posílení pánevního dna a jistě i nejpohodlnější, protože nevyžadují žádné pomůcky a můžete je provádět kdekoliv. Je to jednoduché – stáhněte své vaginální svaly, jako kdybyste chtěla zadržet moč. Držte nejméně 3 vteřiny a udělejte 10 opakování denně.

Elektrická stimulace

Tak, jako existují vibrační podložky, na kterých pouhým sezením nebo stáním po dobu 15 minut vaše svaly vibrují a stahují se, existuje i takové zařízení pro svaly pánevního dna. V angličtině je pro něj přesný název Intimate Health and Stimulation Device a jedná se v podstatě o jakýsi vibrátor, který vložíte do pochvy a elektrická stimulace bude pracovat se stejnými svaly, které pracují během orgasmu.

Pozastavení orgasmu

V podstatě vy nebo váš partner dosáhnete hranice orgasmu, ale v ten moment se zastavíte před dalším pokračováním. Jinak řečeno oddalujete svůj orgasmus znovu a znovu, dokud to už nevydržíte a dosáhnete intenzivního prožitku. Takové škádlení vám může pomoci dosahovat orgasmů častěji.

Jóga

Jóga je skvělým cvičením pro tvarování a prokrvení svalů, což jsou dvě věci nezbytné pro dosažení orgasmu. Někteří lidé dokonce přiznávají prožití orgasmu během svých jógových sezení. Zkuste se tedy zaměřit na jógu, především pak na cviky věnující se nohám.

Pravidelná denní masturbace

V podstatě orgasmy vedoucí k dalším orgasmům. Masturbace vám, kromě jiného, pomůže zjistit co vaše tělo vyžaduje, co se mu líbí, co má rádo a tím můžete později pomoci i vašemu partnerovi v ložnici.

Ben Wa kuličky

Kuličky s malou hmotností se používají k sexuální stimulaci vložením do vagíny. Tyto sexuální hračky byly používány již ve starověkém Japonsku, díky čemuž se jedná o jednu z nejstarších sexuálních hraček na trhu. Pomocí těchto kuliček posílíte svaly pánevního dna, zvýšíte vaginální pružnost, kontrolu močového měchýře a mimo jiné zvýšíte sílu svých orgasmů.

Jak se vám dnešní článek líbil? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými kamarádkami.

Zdroj: womenworking.com