Zemědělská hala zvenku vypadá obyčejně. Uvnitř se však skrývá bydlení pro náročné

Na první pohled vypadá tato nemovitost jako běžná zemědělská hala. Taková, ve které se často ukládá krmení, sláma, nebo zemědělské stroje. Kdo však někdy otevře vrata právě u této, zůstane stát jako opařený. A to právem, jelikož se mu nabídne pohled do úchvatného interiéru.

Nic není poznat

Paradoxní je, že na první pohled skutečně není absolutně nic poznat. Na první pohled to vypadá jako běžná zemědělská hala. A to jak svou velikostí, tak i svým exteriérovým vzhledem. Ani její okolí nijak nenavozuje pocit, že by se zde mělo skrývat něco jiného. A to interiér obrovského domu. O to větší je potom překvapení všech těch, kteří mají možnost se dovnitř podívat.

Uvnitř dominuje dřevo

Po otevření dveří je jasné, že každý zůstane stát jenom v němém úžasu. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a je vidět opravdu obrovský interiér. A to není jediná výjimečnost. Všude je k vidění dřevo, které dokáže vytvářet neobyčejnou a také útulnou atmosféru. Z venku přitom vše vypadá jako něco obyčejného, zatímco z vnitřních prostor jasně dýchá luxus.

Obývací pokoj dominuje

Pokud je něco, co interiéru jasně dominuje, tak je to obývací pokoj. Tedy pokud tak lze tento obrovský prostor nazvat. Je tu mnoho místa, kde se nacházejí křesla a gauče, promítací plátno, dále je tu také zásobený bar a zapomínat nelze ani na navozující jídelnu. Pro početné příbuzenstvo patrně nemůže být nic lepšího.

Jde to i nahoru

Není to jenom přízemí. V tomto netradičním domě, který vypadá, jako zemědělská hala se nachází také patro, které jasně rozšiřuje celkově využitelnou podlahovou plochu o další stovky metrů čtverečných. Do patra se dá snadno dostat pomocí schodiště.

Přímo z vrchní části je možné jak sledovat dění dole, tak je možné navštívit jeden z mnoha pokojů. I ty jsou velmi prostorné a velice stylově zařízené. Ostatně stejně jako jakákoliv jiná část této pro mnohé velmi netradiční stavby.

Obrázky: Thechive