Nevídaná věc v talentové soutěži. Všichni čtyři porotci se během 48 sekund otočili. Tak výjimečný hlas se jen tak nevidí

Talentová soutěž The Voice je známá tím, že o úspěchu by měl rozhodovat skutečně jen váš hlas a jeho kvalita. Proto jsou výběrová kola dělána tak, že porotci nevidí, kdo je na pódiu, ale otáčí se až tehdy, pokud se jim hlas líbí a chtěli by mít tohoto zpěváka ve svém týmu. Tato castingová kola jsou vždy zábavná a vzrušující a nezřídka se tam najdou hlasy, které porotce doslova zvednou ze židle. A přesně to se podařilo i Holly Forbes, která skvělým způsobem ztvárnila hit Eltona Johna, ‘Rocket Man.’

Za pár sekund mají porotci jasno

Od prvních sekund jejího vystoupení bylo jasné, že tohle bude úspěch. Ihned upoutala pozornost prvních tří porotců, Ariany Grande, Johna Legenda a Kelly Clarkson. Jen chvíli na to se otočil i poslední porotce, kterým je Blake Shelton. To se neděje příliš často, aby se všichni čtyři porotci otočili tak rychle a s takovým nadšením.

Bitva o Hollyin hlas

Sama Holly byla jejich oceněním tak nadšená, že ji to uprostřed písně doslova dohnalo k slzám, ale ani tak tím nenechala ovlivnit svůj výkon. Po dozpívání bylo jasné, že každý z porotců by měl rád Holly právě ve svém týmu, ale John Legend byl blokován Arianou Grande, což byla nejspíš odplata za podobnou věc, která se odehrála jen pár vystoupení předtím.

Koho si Holly nakonec vybere?

Na tom ale ve výsledku nesejde, protože klíčové je, že Holly skutečně zaznamenala obrovský úspěch a je jen na ni, koho si vybere. To se ale ve videu nedozvíme a koho to zajímá, bude si muset pokračování někde dohledat. Jisté je, že se nestává příliš často, aby měly o zpěváka zájem hned čtyři osobnosti. Je tedy jasné, že Hollyin hlas je skutečně výjimečný a zaslouží si zvláštní pozornost. I proto mají tyto soutěže stále smysl – vždy objeví někoho, kdo má skutečný talent a bez soutěže by jej nikdy nemohl sdílet s tolika lidmi a potěšit tolik posluchačů.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com