Nostradamus před 500 lety předpověděl možné katastrofické scénáře pro letošní rok

Nostradamus učinil katastrofické předpovědi, které by měly proběhnout v roce 2021 a již brzy se s nimi můžeme setkat. Michel de Notre-Dame, který je známý jako Nostradamus, předpověděl apokalyptické události.

Astrolog má za sebou kariéru lékaře

Tento astrolog má určité množství důležitých informací, které by nám mohly předpovědět budoucnost. V tomto článku se dozvíte více o jeho děsivých předpovědích na rok 2021. Největší věštec učinil před pěti stoletími několik tisíc proroctví. Předpovědi byly děsivě přesné a tím vzbudil astrolog zvědavost a pozornost všech obyvatel. Vyžádal si francouzskou aristokracii své doby, nabídl své služby a některým pomohl předpovídat události.

Učinil také tři znepokojivá proroctví pro rok 2020. Pokud jste zvědaví, jaké jsou předpovědi pro letošní rok, čtěte dále. Prvním proroctvím je příchod zombie. Ty známe především z filmů a sci-fi seriálů. Přesto se říká, že Nostradamus všechny ujistil, že rusky vědec vytvoří biologickou zbraň, která by z lidí mohla udělat právě zombie. Tato událost mi mohla zničit lidstvo.

Letos může přijít hladomor, který způsobí mnoho úmrtí

Někteří lidé již nyní žijí v chudobě a hladomoru, ale zdá se, že nadcházející rok tuto situaci nezlepší. Nostradamus ve skutečnosti uvádí, že takový hladomor postihne celý svět, a navíc způsobí také výskyt mnoha nemocí. Někteří mohou tomuto stavu podlehnout, protože imunitní systém bude oslaben nedostatkem potravy.

Letošní rok 2021 bude mimořádně obtížným rokem, jak se Nostradamus domnívá. Uvidíme, jak budou stoupat vody a jak se bude Země rozpadat. Je pravděpodobné, že změna klimatu způsobí přírodní katastrofy. Měli bychom se připravit například na sluneční bouře. To může znamenat opuštění své země některými lidmi, kteří půjdou do války, aby se pokusili oddělit přírodní zdroje na Zemi, které budou zbývat.

Zemi může zasáhnout asteroid nebo se dočkáme mikročipů v mozku

NASA již před časem naznačila, že obří asteroid spadne na Zemi a vyšle tak zprávu celému lidstvu. Podle Nostradama dojde ke kolizi, která může způsobit několik velkých zemětřesení. Oheň a dlouhá stezka jisker rozsvítí oblohu, jak francouzský lékárník odhadoval. Podle NASA existuje několik asteroidů, které míří na Zemi, ale je obtížné je spatřit. Agentura Spojených států pozorně sleduje vznik větších asteroidů, které by mohly planetu ohrozit.

Věštec uvedl, že pokud se očekává více přírodních katastrof, jednou z nich bude velké zemětřesení v Kalifornii. Podle portugalských médií by obyvatelům tohoto státu skutečně hrozilo rozsáhlé zemětřesení 25. listopadu letošního roku. Další předpovědí je, že budou mít vojáci v mozku implantované mikročipy.

Podle Nostradama mohou být vojáci nahrazeni roboty, a tak budou vybaveni umělou inteligencí. Budou mít mikročipy, které budou implantované do mozku, což umožní mít velký intelektuální výkon.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Newsweek.com