Šest rukou v dokonalém unisonu a perfektní souhře. Tři muži hrají na jednu kytaru líbeznou verzi známé písně

Zvládnout hru na kytaru není jednoduchý úkol, i když na ni hrajete sami. Nicméně je to velmi příjemné, obzvlášť u táboráku. Existují velmi nadaní muzikanti, kteří dokáží se svým nástrojem hotové divy. Objevili se ovšem tři muzikanti, kteří jsou nejen úžasnými hráči na kytaru, ale také ji dokáží dokonale sdílet. Už jste někdy viděli hrát tři muže na jednu akustikou kytaru?

Neuvěřitelný talent

Na internetu se objevilo video, kde je vidět jeden muž, který hraje na akustickou kytaru. Krátce poté se k němu přidává druhý muž a začíná hrát na stejnou kytaru. Sdílejí nástroj a navzájem si pomáhají při hraní stejné písně. I v tuto chvíli to musí být velmi obtížné, ale pro ně asi ne dost. Přidává se k nim totiž ještě jeden muž a hrají společně na jednu kytaru stejnou píseň.

30 prstů na kytaře

Během chvilky je na kytaře najednou 30 prstů, které bezchybně hrají. Když zavřete oči, ani by vás nenapadlo, že na nástroj hrají tři muži. Píseň zní naprosto překrásně a v jejich podání to také vypadá velmi jednoduše. Nenechte se ale mýlit, protože to musí být neuvěřitelně náročné a muselo jim zabrat mnoho týdnů (nebo měsíců), než se toto vystoupení naučili.

Nová verze známé písně

„Hava Nagila“ je velmi známá židovská píseň, která je extrémně populární při oslavách, jako jsou svatby nebo bar micva. Trio mužů by rozhodně bylo ideální možností pro všechny, kdo by chtěli na oslavě slyšet tuto píseň ve velmi netradičním provedení. Slavná píseň byla složena již v roce 1918 na oslavu britského vítězství nad Osmanskou říší o rok dříve. Píseň přitom poprvé zazněla v Jeruzalémě v Izraeli. Je to sice židovská píseň, ale zná ji téměř každý.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com