Blízká spolupracovnice královské rodiny porušila mlčenlivost a promluvila o jejím vztahu k Harrymu a Meghan

Harry a Meghan? „Neuvěřitelně talentovaní a kreativní vůdci,“ popisuje Catherine St-Laurent svůj pracovní vztah s princem Harrym a vévodkyní Meghan při pilotování Nadace Archewell, kterou Sussexovi založili pro podporu sociálních a charitativních projektů. O svých zkušenostech s Harrym a Meghan se podělila v rozhovoru pro časopis The Cut, kde zmínila také předešlou pracovní náplň v Nadaci Billa a Melindy Gatesových.

Potenciál Harryho a Meghan v sociální oblasti

Catherine St-Laurent se pohybuje v oblasti sociálních médií po celý svůj život. Začínala v poradenské firmě v Bruselu v oblasti mezinárodního sportu, posléze přesídlila do Seattlu, kde pracovala přímo pro Melindu Gatesovou v rámci nadace komunikačních strategií a vybudování vlastní sociální platformy pro sociální oblast a charitativní projekty. Jejím dalším a neméně důležitým úkolem bylo pilotování Nadace Archewell, kterou založili na začátku roku Sussexovi, princ Harry a vévodkyně Meghan.

„Talentovaní a kreativní vůdci“

Podle Catherine St-Laurent mají oba velký potenciál učinit svět lepším místem pro život, protože práce s nimi byla ve všech ohledech „neuvěřitelná“. Oba jsou totiž velmi zajímavé osobnosti, současně jsou „neuvěřitelně talentovanými a kreativními vůdci“. Catherin St-Laurent tak potvrzuje, že jejich nadace může napomoci lidem, kteří bojují s duševními obtížemi, ale také šikanou, rasismem nebo trpí nedostatkem potravy.

Hlavní poradkyní páru

Catherine St-Laurent byla ředitelkou nadace Archewell od založení v dubnu loňského roku takřka rok, aby se posléze stala hlavní poradkyní páru, její místo nyní zaujímá James Holt, jejich bývalý tiskový mluvčí. V současné době se plánují nové podcasty Archewell Studio, které budou navazovat na vánoční speciál na Spotify, do kterého se zapojilo v 35minutové epizodě mnoho dalších známých umělců, aktivistů, sportovců nebo hudebníků, kde popsali svůj uplynulý rok.

Úvodní obrázek: Mr Pics / Shutterstock.com, Zdroj: Ohmymag.co.uk