Dcerka v batolecím věku sladce vyjadřuje své city k mamince. Rozkošné vyznání lásky si získalo srdce milionů diváků

Rodiče se v dnešní moderní době snaží zachytit každý významný milník ve vývoji svého dítěte. Nejinak je tomu u otce a autora příspěvku na YouTube, Dennise Neelyho, který žije v Arizoně. Sám má tři děti, proto ví, jak je důležité zaznamenávat stěžejní okamžiky, protože rostou velmi rychle. Jeden z takových momentů natočil na kameru ve chvíli, kdy byla jejich nemladší dcera v náruči manželky Michelle.

Mluvení napodobováním

Dennisově dceři bylo právě 15 měsíců. Užívá si pozornosti své matky a snaží se ji ve všem napodobovat. Samozřejmě také v řeči, i když ve svém věku ještě nemluví tak, aby jí každý rozuměl, dokáže napodobit jazyk tak, že je všem jasné, jak moc maminku zbožňuje. Učení napodobováním je způsob, jak rozvíjet u dítěte mluvu a správné vyslovování. Děti dokáží odezírat, napodobovat mimiku i intonaci. A vypadá to, že Gemma Kate je v tomto umění opravdovou mistryní.

„Miluji tě!“

Co se stane, když maminka objímá své nejmladší dítko zabalené v osušce a řekne mu: „Miluji tě“? Gemma Kate je roztomilá sama o sobě, po vykoupání je zachumlaná v měkké látce a kouká na maminku krásnýma modro-šedýma očima. Ale poté, co napodobí svou maminku a řekne na kameru onu větu po svém, je nepředstavitelně rozkošná. Není divu, že video s 15měsíční holčičkou dobývá internet a má na svém kontě již přes 10 milionů zhlédnutí.

Brzy se rozmluví

Rodiče takto starých dětí ví, že je nutné je neustále v mluvení povzbuzovat. Sice toto dětské žvatlání nebo blábolení zatím lidskou mluví příliš nepřipomíná, ale nebude dlouho trvat, a děti, stejně jako Gemma Kate, se rozmluví. Roztomilé video na kanále YouTube pak bude jen krásnou vzpomínkou, kdy v náručí maminky holčička vykřikovala teatrálně na tatínkovo kameru: „Miluji těěěěě!“

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Goodnewsnetwork.org