Chtěli se vyfotit u příležitosti výročí svatby, namísto toho přišel rozvod. Důkaz nevěry měla přímo před očima

U příležitosti jejich výročí svatby se Susan rozhodla, že s manželem nafotí nové snímky u svého domu na zahradě. Susan s Johnem byli přímo ukázkovým párem, zatímco si její přítelkyně na své partnery stěžovaly a jejich soužití provázely hádky, oni žili v poklidu a v harmonii. Ve chvíli plánování focení ještě netušila, že brzy bude následovat rozvod, protože její muž není vůbec ten, za koho se celá léta vydává.

Láska na celý život

Susan byla od začátku do Johna velmi zamilovaná, nedlouho po seznámení následovala pohádková svatba a žili jeden pro druhého. Tedy, Susan se domnívala, že tomu tak je, i když někdy měla ohledně Johna různé nevysvětlitelné pocity, která však hned zahnala pryč. U příležitosti jejich výročí se rozhodla, že by si namísto klasických dárků mohli dopřát společné focení profesionálním fotografem, který se specializuje na svatby a umí podle doporučení dokonale zachytit lásku mezi dvěma lidmi.

John není ve své kůži

Susan focení s doporučeným profesionálem okamžitě domluvila, zbývalo už jediné, a to seznámit s plánem Johna. Nachystala druhý den ráno snídani a Johnovi nápad představila, ten se div neudusil douškem kávy, ale souhlasil. Hned odpoledne se pustili do úklidu zahrady, na které mělo focení probíhat. Podzimní příroda poskytovala příjemnou scenérii, navíc přálo i počasí, byl teplý podzimní den. Na Johnovi byla znát po celou dobu nervozita, při příchodu fotografa dokonce zbledl jako stěna.

Překvapení na fotce

Susan takhle Johna neznala, byl úplně někým jiným, potil se, a dokonce se mu třásly ruce. Fotograf se snažil pár povzbuzovat, aby výsledné fotky stály za to, ale bylo znát, že atmosféra focení nepřeje. To ještě Susan netušila, co ji čeká. Další den přišly fotky na e-mail a nestačila se divit. Na společném snímku, na kterém vypadá John dobře, zahlédla překvapující detail. Prstýnek.

Focení skončilo rozvodem

Namísto jejich snubního prstenu se na ukazováčku skvěl jiný, ten, o kterém John vyprávěl, že jej dostal v době dospívání od přítelkyně. Nebylo tomu tak. Prsten nejen, že nedostal od přítelkyně, ale od partnera, kterým samozřejmě nebyl nikdo jiný než onen fotograf Paul, kterého Susan najala. O rozvod požádala Susan okamžitě, ale nakonec i Johnovi odpustila. Dodnes jsou nejlepšími přáteli.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Tips-and-tricks.co