Dvanáctiletá dívenka předvedla strhující výkon po boku světově uznávaného operního pěvce. Diváci vystoupení ocenili bouřlivým potleskem

Nestačí jen talent, ale také nezměrná píle. A zatímco v minulosti bylo nutné i k úspěchu štěstí, dnes talentovaným mladým lidem pomáhá internet. Díky němu mohou uspět rychleji, protože videa se dostanou skrze sociální sítě nebo server YouTube do celého světa okamžitě. Přesně to se podařilo i malé Amiře Willighagen, která nejprve uspěla v oblíbené soutěži Holandsko má talent, aby oslnila operní svět i při následných vystoupeních. Video z jejího duetu se slavným barytonistou Patriziem Buannem získalo za pět let přes 35 milionů zhlédnutí.

Hvězdou od svých 9 let

Amira dostala do vínku neskutečný hlas, který uchvacuje její nejbližší od malička, ale na svém talentu také intenzivně pracuje. Ve svých 9 letech uspěla v talentové soutěži, která je oblíbená po celém světě a v každé zemi se hledá někdo s nezměrným talentem. Právě Amira uspěla s písní „O Mio Babbino Caro“ z méně známé jednoaktové komické zpěvohry s názvem Gianni Schicchi od Giacoma Pucciniho v šesté řadě holandské verze této soutěže v roce 2013. Od té doby září na pódiích po celém světě.

Video z Jihoafrické republiky se stalo virálním

V roce 2016 se stala jednou z hvězd koncertu klasické hudby v Jihoafrické republice, kde zazpívala duet se slavným barytonistou Patriziem Franco Buannem, který patří mezi evropskou operní elitu. Zazpívali spolu dechberoucím způsobem „O Sole Mio“, kdy dívčin hlas způsobil u diváků mráz po zádech. Zářila jako hvězda a svým zpěvem potěšila tisíce diváků, které oba interprety ocenili bouřlivým potleskem ve stoje.

Amira nezapadla, ale září dál

Talent není všechno a své by o tom mohla vyprávět řada hvězd, které zazářily na talentových soutěžích nebo na internetu, ale po čase zapadly v zapomnění. U Amiry toto neplatí a na své úspěchy v dětském věku navazuje i ve svých 17 letech, kdy vystupuje s nejslavnějšími umělci, jako jsou André Rieu, Jannie Moolman, Corlea Botha nebo Gissur Páll Gissurarson, po celém světě.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk