Sehranost batolecích dvojčátek je k neuvěření. Dokonalá imitace jejich oblíbené pohádky vám vykouzlí úsměv na rtech

Určitě si také pamatujete na nějakou oblíbenou pohádku z dětství, do které jste byli úplně zamilovaní, a znali jste ji doslova nazpaměť. Možná jste dokonce předstírali, že jste hlavní postava a hráli jste svou roli dokonale. Hitem posledních let mezi dětmi je pohádka o ledovém království Frozen. Kdo by ji neznal? Stala se opravdu nesmírně úspěšnou a znají ji děti po celém světě. Zřejmě je oblíbenou pohádkou také těchto dvojčat. Ty ji znají tak dobře, že dokonce umí imitovat to, co se děje na obrazovce.

Scéna z Frozen jako vyšitá

Jejich rodiče je natočili při tom, jak poměrně věrně imitují to, co se děje na obrazovce. Netušíme, zda berou nějaké hodiny herectví nebo je to jen přirozený talent, ale jejich malé vystoupení pobaví a je skutečně roztomilé. Pusťte si video i vy a zasmějte se nad tím, jak málo stačí malým dětem k radosti a jak neuvěřitelně umí napodobovat.

Zábava pro děti i rodiče

Určitě znáte slavnou scénu z Frozen, kdy jedna z hlavních postav zpívá, běhá po zámku a tanči se svou starší sestrou. Jedno z dvojčat tuhle scénu asi taky zná nazpaměť a rozhodlo se, že zapojí i svého sourozence. Můžete tedy sledovat batole, které nejprve leží na podlaze, pak běhá, tančí a objímá své dvojče – a to vše podle námětu, který právě běží na televizi za nimi.

Děti se učí napodobováním

Malé děti totiž skutečně umí perfektně napodobovat. Je to snad jejich nejsilnější disciplína. Právě takto se děti učí – sledují, co se kolem nich děje a snaží se to zopakovat. Proto je pro ně velmi důležité sledovat vás při pravidelných aktivitách, aby rozvíjely svoje schopnosti a dovednosti. I když by děti neměly pravidelně sledovat televizi, přesto se i jejím prostřednictvím mohou něco naučit.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: MetroUK