Muž objevil hýbající se tašku poblíž kolejí. Když do ní nahlédnul, vykouklo na něj vystrašené malé stvoření prosící o pomoc

Svět je bohužel plný opuštěných zvířat, která jsou oběťmi lidské krutosti nebo se už narodila bez domova. Snaží se přežít a najít teplé útočiště, které by se mohlo stát jejich domovem. Tato čivava zřejmě domov měla, ale její majitelé se rozhodli, že už pro ní u nich doma není místo. Nechali ji jejímu osudu poblíž vlakových kolejí v tašce.

Čivava čekala na záchranu

Naštěstí se našel dobrý samaritán, který na procházce se psem opuštěnou čivavu objevil a rozhodl se ji nenechat samotnou. Když byl muž jednoho dne na procházce se svým vlastním psem, všiml si poblíž vlakových kolejí ve Vinelandu v New Jersey něčeho zvláštního. Na první pohled se jednalo o obyčejnou tašku, kterou na místě mohl nechat kdokoli, nějaký bezdomovec nebo mohla někomu omylem vypadnout z vlaku.

Pohybující se taška

Jenže taška šustila a hýbala se. Bylo okamžitě jasné, že se v ní nachází živý tvor. To však muž ještě netušil, že se jedná o pejska. Opatrně se tedy přiblížil a nahlédl. K jeho překvapení se v tašce třásla malá čivava. Kolemjdoucí neváhal ani vteřinu. Vzal vyděšeného pejska i s jeho věcmi a vyrazil s ním do zvířecího útulku.

Čivava jménem Coco

Malá fenka čivavy byla v tašce už nějakou dobu. Pracovníci útulku vypověděli, že taška i ostatní věci byly nasáklé močí. Bála se vylézt ven. Ten malý vak byl najednou celý její svět. Pracovníci zvířecího útulku také ihned kontaktovali policejní oddělení ve Vinelandu.

Coco odpočívá v pěstounském domově

Nyní se Coco daří dobře. Byla ošetřena a nakrmena. Žádná výrazná zranění naštěstí neměla, byla jen otřesená, vystrašená a měla hlad a žízeň. Útulek sdílel její příběh na sociálních sítích a policie vyzvala všechny, kteří Coco poznají, aby ji okamžitě kontaktovali. Nyní Coco pohodlně odpočívá v pěstounském domově a daří se jí dobře. Teď už jen, aby si ji adoptovala hodná rodina, která Coco poskytne milující domov plný lásky a tepla.

Úvodní obrázek: Se souhlasem South Jersey animal shelter Zdroj: People.com