Jakou pohovky si vybrat?

Nákup gauče není jednoduchá záležitost. Obvykle je to jeden z dražších nákupu, proto se vyplatí dobře se na něj připravit.

Díky tomu určitě najdete perfektní sedačku k odpočinku. Gauč je způsob jak zajistit soudržnost odpočinkové části tím, že nabídne pohodlné místo k sezení pro několik osob nebo umožní si lehnout po pracovitém dni. Kolekce VidaXL zahrnuje pohodlné rohové, 2 nebo 3místné a rozkládací sedačky. Na výběr je také mnoho nábytkových stylů, abyste mohli najít přesně to, co potřebujete. Kromě sedaček se můžete seznámit také s naší širokou paletou nábytku jiných druhů a dalších výrobků do domu. Jelikož nákup nové sedačky nepatří k nejlehčím úkolům, máme pro vás několik rad. Vaše možnosti jsou prakticky neomezené. 

Především si rozmyslete velikost sedačky. Rohová sedačka vypadá výborně, ale její rozměry způsobují, že je nepraktická do některých místností. Dvoumístná sedačka je mnohem menší a její předností je to, že k ní lze umístit křeslo stejného stylu. Při nákupu sedačky je také důležitá volba vhodného materiálu. Kožené čalounění vytvoří retro klima. Jiný populární materiál na čalounění je textil. Máte na výběr různé styly a barvy. Prohlédněte si modely VidaXL a zvolte! Nová sedačka nemusí být drahá. Kolekce vidaXL má něco pro každého – s libovolným rozpočtem. Inspirujte se naší paletou stylů, barev a látek. Nejjednodušším způsobem nákupu levého gauče je udělat to v našem internetovém obchodě, kde je dodání vždy zdarma. Po zvolení vhodné sedačky nastal čas pro její dekorování. Možná, že se vám to bude zdát divné, ale důvěřujte nám – vaše sedačka bude vypadat ještě lépe s několika polštáři nebo měkkou dekou. 

Pohovka nebo gauč?

Rozdíl mezi pohovkou a pohovkou do obývacího pokoje vychází ze skutečnosti, že v minulosti měly tyto kusy nábytku různé funkce. Sedací soupravy nebyly rozkládací a byly elegantnější, zatímco pohovky měly spíše domácí využití. Pohovky byly obvykle také rozkládací, proto v menších prostorách sloužily jako další lůžko. V dnešní době se však toto rozdělení stírá a stále častěji se tyto názvy používají zaměnitelně. V internetových obchodech se však s tímto rozdělením nomenklatury setkáváme často, proto se vyplatí o těchto jemných rozdílech vědět.